Dekorasyon Bul

Bellona Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Kalitesiyle farkını ortaya koyan Bellona mobilyaları, yılların verdiği engin ve zengin tasarımlarıyla üretilmeye devam ediyor. Özellikle Bellona yatak odası modelleri dayanıklı ve oldukça rahat kullanımı ile senelerden beri gönül rahatlığıyla kullanılmakta. Her türlü zevke ve ekonomik duruma uygun Bellona yatak odası modelleri zarif, şık ve göz alıcı zengin menüsü ile siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmakta.

Evinizde en özel yeriniz olan yatak odalarınızı hayalinizdeki kusursuz güzelliğe kavuşturmak için Bellona bir numaralı yardımcınız olacaktır. Yatak odanızı yenilemeniz gerektiğini düşündüğünüz zaman mutlaka, Bellona yatak odası modellerine ve fiyatlarına bir göz atmadan seçim yapmamalısınız. Birçok yatak odası modeli arasından yatak odanızın ölçülerine uygun boyutlarda ki takımı bulmakta çok zorlanmayacaksınız. Her evin ihtiyacına ve her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olacağınız Bellona yatak odası takımları siz, değerli alıcılarını beklemektedir. Kaliteli, konforlu, uygun fiyatlı ve muhteşem güzellikte ki Bellona yatak odası modelleri ile yatak odalarınıza bambaşka bir ahenk ve renk katacaksınız. Bizden söylemesi…

Bellona yatak odaları modelleri arasında 16 adet, farklı tasarımda ürün bulunmakta. Bu 16 yatak odası modelinin arasında 2 tane de yeni tasarım yer almakta.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona yatak odası modelleri

2 yeni tasarımdan işte biri, yukarıda... Modena yatak odası takımı, 3000 TL ile 3700 TL arasında değişen fiyatlarla kullanıcı karşısına çıkmakta. Üründe kullanılan deri klapalar ile ürüne görsel anlamda zenginlik kazandırılmış. Şıklığı yatak odalarına götürmek isteyenler, Modena yatak odası ile bu hayallerine ulaşabilir.

bellona yatak odaları modelleri

Bahsettiğimiz yeni sezon ürünlerden bir diğeri ise Canada yatak odası takımıdır. Krem, kapiçino ve ahşap tonunun bir aradaki uyumu görülmeye değer. 1700 TL ile 2100 TL arasında değişen fiyatlar ile alıcılarını beklemekte.

bellona yatak odaları takımları

Bellona yatak odası modelleri arasında Anatolya adlı ürün, üzerindeki Osmanli dönemine ait figürler ile dikkat çekmekte. Ceviz ve ekru renkleri ile kaplanan bu takımın fiyatı 3200 TL ile 3600 TL arasında değişmektedir.

bellona yatak odası

Nova yatak odası takımı iki farklı renkte sunulmakta. Yukarıda gördüğünüz ürün, Wenge tonundadır. Diğer model ise daha açık tonlarda. Ürün fiyatı 1900 TL ile 2600 TL arasında değişmektedir.

bellona beyaz yatak odası modelleri

Anfora adlı ürün, Bellona yatak odaları arasında kendini belli eden bir takımdır. Benzersiz tasarımı ve modern çizgileri ile sizin de dikkatinizi çekmiştir. Bu takımın fiyatı ise  3500 TL civarındadır.

bellona yatak odası fiyatları

Alfa yatak odası takımı, diğer modellere göre biraz daha klasik. Ama yine ürünü görsel anlamda zenginleştirmekten kaçınılmamış. 1500 TL civarında seyreden fiyatı ile Alfa yatak odası takımı Bellona mağazalarında...

bellona yatak odası modelleri

Deri döşemesi, ürüne işlenen ince detayları... Victoria yatak odası takımı kendini özel hissetmek isteyenlere göre tasarlanmış diyebiliriz. Bu ürünün fiyatı ise 4200 TL ile 4900 TL arasında değişmektedir.

bellona yatak odaları fiyatları

Ceviz ile siyah ya da ceviz ile beyaz renkleri ile düzenlenen yatak odasını seçebilirsiniz. İmaj adlı bu ürün 2800 TL ile 3500 TL arasında... 

bellona beyaz yatak odası takımları

Daha sade bir beyaz... Yine de ince işlemeler dikkatinizden kaçmayacaktır. Vivaldi yatak odası takımı 3000 TL ile 5000 TL arasında değişen fiyata sahip.

bellona yatak odası modelleri fiyatları

Ceviz ve siyah yine hoş bir birlikteliğe şahit olmuş. Monza adlı bu ürün 2500 TL ile 3100 TL arasında değişen fiyatlar ile alıcı karşısına çıkmakta.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları Bellona Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable