Dekorasyon Bul

İstikbal Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yoğun iş temposunun ardından evinize gelip yemeğinizi yediğiniz, aile bireylerinizce hoşça vakit geçirdiğiniz keyifli anlardan sonra sıra günün yorgunluğunu attığınız odanıza geldi. Uyumak ve dinlenmek için en uygun yer olan yatak odanızda rahat ve huzurlu bir uyku geçirebilmeniz için yatak odası takımınızın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Birbirinden şık, konforlu ve cazip fiyat seçenekleriyle İstikbal yatak odası takımı modelleri, aradığınız bu yatak odasını evlerinize taşıyor.

Günün tüm sıkıntılarını ve yoğun temposunu gözlerinizi yumarak geride bıraktığınız yatak odalarınızın ferah ve nezih bir ortam olması için yatak odası takımı seçimi oldukça büyük önem arz etmektedir. Gözlerinizi huzura kapatıp ve açtığınızda yine huzur dolu bir mekan bulmak istiyorsanız İstikbal yatak odası takımı modelleri bu isteğinizi yerine getirmekte oldukça başarılı sonuçlarla karşınıza çıkacaktır. Yeni evlenenler veya yatak odasını baştan yenilemek isteyenler için İstikbal yatak odası takımı modelleri modern ve klasik tasarımlarıyla oldukça iddialı, bir o kadar da uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla sizlerin beğenisine sunulmakta.

istikbal yatak odası takımı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Görsel olarak zenginleştirilen, bunu yaparken de konforu unutulmayan bir yatak odası takımı... Yukarıda gördüğünüz İstikbal yatak odası takımı, led aydınlatmalar ile güçlendirilen görünümü ve sağladığı geniş kullanım alanları ile ideal bir tercih. Almira yatak odası takımının fiyatı 3300 TL ile 4000 TL civarında değişmekte. 

istikbal yatak odasi takımları

Benzersiz tasarımı ile İstikbal Barcelona yatak odası takımı, beklentisi yüksek olanlar için tasarlanmış ve satışa sunulmuş. Bu yatak odası takımında, lake ve cevizin uyumu görülmeye değer. Rahatlığının yanı sıra sahip olduğu teknoloji ile de beklentileri üst seviyelere taşıyan Barcelona yatak odası takımı, gardrobunda ki harekete duyarlı aydınlatması ve karyolasında hüküm süren led aydınlatmaların kattığı görsel zenginlik ile aradığınız yatak odası takımı olabilir. Bu ürünün fiyatı ise 5200 TL ile 5700 TL arasında...

istikbal yatak odası takımları modelleri

İstikbal yatak odası takımı modelleri arasında yer alan Elenor, ergonomik yapısı ile beğenileri kazanıyor. Yine led aydınlatmalar ile hoş bir birliktelik yakalayan bu ürün, siyah klapaları ile de şıklığına şıklık katmakta. 

istikbal beyaz yatak odası takımı modelleri

Beyaz bir yatak odası takımı, odanızı hem ferah hem de şık gösterecektir. Ceviz detaylı Futuro yatak odası takımı, beyaz renginin hakim olduğu bir model. Gördüğünüz tüm yatak odalarını, İstikbal Futuro yatak odası takımı ile unutabilirsiniz. 2200 TL ile 3500 TL arasında değişen fiyatlarla İstikbal mağazalarında...

istikbal yatak odası takımı fiyatları

Kristal yatak odası takımı işlemeleri, beyaz rengi ile yine ferahlık ve görsellik arayanlar için tasarlanmış diyebiliriz. Bu İstikbal yatak odası ise 3300 TL ile 4200 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulmuş.

istikbal yatak odaları

Aradığınız model Tual yatak odası takımı olabilir mi? Bu şıklığı yatak odalarınıza taşımak istiyorsanız eğer 4100 TL ile 4500 TL arasında değişen fiyatı gözden çıkartmalısınız.

istikbal yatak odaları fiyatları

Modern tasarımı, ince işlemeleri ve detayları ile Ventus yatak odası takımı İstikbal'in yeni sezon ürünlerinden biri. Ventus yatak odası takımı, 4300 TL ile 4900 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

istikbal klasik yatak odası takımı modelleri

Klasik ve modern çizgileri üzerinde taşıyan Brillance yatak odası takımı, 4500 TL ile 4800 TL arasında seyreden fiyatlar ile İstikbal mağazalarında sizi bekliyor. Göz alan tasarımı, beyazlığın verdiği ferahlığı ve işlemeleri ile takdire şayan bir ürün.

İstikbal yatak odası modelleri, yukarıda yer alan modeller ile sınırlı değil. Bir İstikbal mağazısını ziyaret ederek, benzersiz şıklığı olan yatak odalarını yerinde görebilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Yatak Odaları İstikbal Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları