Dekorasyon Bul

İki Renkli Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Tek renk seçimlerden sıkıldıysanız bu yazımıza kulak verin, çünkü mutfak dolabı seçimlerinde iki renk kullanımından bahsedeceğiz. Mutfağında eşsiz bir görüntü arayanlara özel modelleri de yazımıza ekledik. İlham alabilirsiniz.

Tek renk mutfak dolapları artık çok fazla tercih edilmiyor. Yeni moda iki renkli mutfak dolapları... İki zıt rengin birleşiminden oluşan o ahenk, mutfaktan çıkmak istemeyeceğiniz bir görüntü ile evlerinize geliyor. Hem farklı renk kombinasyonlarından zevk alan, farklı renklerden hoşlanan kişiler için de müthiş bir alternatif sunuyor, bu çözüm.

iki renkli mutfak dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

İki renkli mutfak dolapları arasından bir modelde karar kılacaksanız renk seçimini iyi yapmalısınız. İki koyu renge mutfak dolabında yer vermemelisiniz. Bir açık renk ve bir koyu renk bu kominasyonu en uyumlu şekilde yakalamanızı kolaylaştıracaktır. Beyaz, krem rengi ilk renk olarak seçilebilir. Ardından koyu renge karar vermek geldi. Krem ile bordoyu, kahverengiyi kombinleyebilirsiniz. Beyaz ile sınırsız bir kombin yaratabilirsiniz. Koyu renk seçiminde mor, kırmızı, yeşil, siyah, ahşap tonu, mürdüm, mavi, turkuaz gibi renk alternatiflerinden birini kullanabilirsiniz.

  • İki renk mutfak dolaplarını seçerken şu detayı atlamanızı öneririm. Özellikle çocuklu aileler dağınıklıktan ve birazda evinin kirlenmesinden şikayetçi! Böyle bir şikayetiniz varsa iki renkli mutfak dolapları arasından renk seçimine karar verirken. Lavabo altı dolabın rengini koyu tonda seçmeye bakın. Açık renkler parmak izlerini saklamayacaktır. Bu görüntüden rahatsız olabilirsiniz.
  • Mutfağınız biraz küçükse eğer ve iki renkli mutfak dolabı satın almayı düşünüyorsanız, mutfağınızı daha geniş göstermek için açık tondaki rengi daha ağırlıklı seçebilirsiniz. Renk seçimlerinde koyu renk, odayı olduğundan biraz daha küçük ve basık gösterecektir. Bunun da bilgisini vermemiz de yarar var.

iki renkli mutfaklar

iki renkli mutfak dolabı modelleri

İlla açık renkli ve koyu renkli bir seçim yapmanıza gerek yok iki renkli mutfaklarda. Misal yukarıdaki örnekte siyah ve kırmızı renginin muhteşem uyumunu görüyoruz.

iki renkli mutfak dolapları modelleri

iki renkli desenli mutfak dolapları

beyaz ahşap iki renkli mutfak dolabı

mor beyaz iki renkli mutfak

2 renkli mutfak dolabı modelleri

iki renkli mutfak dolabı tasarımları

iki renkli mutfaklar

İki renkli mutfak dolapları arasında desenli modelleri de görüyoruz. Dengeyi sağlamak adına siz de tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu İki Renkli Mutfak Dolapları
IP Stresser