Dekorasyon Bul

2016 Yılı En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2016 Yılı En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolabı seçiminde artık klasik renk ve tasarımlardan sıyrılıp yeniliklere açık olmanızı öneriyoruz. Kahverengi ve beyaz gibi klasik seçimler, artık demode bir görünüm yaratırken; dekorasyonun capcanlı renkleri ile çok daha modern ve iç açıcı mekanlar yaratabilirsiniz.Örnek verecek olursak, 2016 mutfak dolabı modelleri arasında da yerini alan fıstık yeşili, kırmızı, limon sarısı, nar çiçeği, lacivert gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve fonksiyonel olması, mutfak dolaplarında en çok aradığımız özellik oluyor.

Özellikle küçük mutfaklarda, dolap içi çözümler sayesinde, hem mekandaki karmaşıklığı giderebilir hem de fonksiyonel alanlar yaratabilirsiniz. 2016 mutfak dolabı modellerine baktığımızda, lake dolapların ön planda olduğunu görüyoruz. Hangi renk olursa olsun, parlaklığı ile kaliteli bir görünüm sağlayan lake mutfak dolapları, yeni sezon dekorasyon trendlerinde de tezgah arası cam mozaikler ile tamamlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça modern ve şık bir duruş yaratan tezgah arası cam mozaikler, her bütçeye uygun model seçenekleri ile mutfaklarınızı renklendiriyor. Eski tip fayanslarınızdan sıkıldıysanız ve ekonomik çözümlerle mutfağınızda yenilik yaratmak istiyorsanız, büyük yapı marketlerde cam mozaiklerden bulabilirsiniz. Üstelik bunları yapıştırması da oldukça kolay. Mutfak dolabınızda köklü bir değişim yerine, görüntüde farklılık yaratmak isteyenler için ise önerimiz yapışkanlı folyo kağıtlar oluyor. Dolabın üzerine yapıştıracağınız folyo kağıtlarla, yeni bir mutfak dolabı görünümü yaratabilirsiniz. Model, renk ve desen konusunda ise 2016 en güzel mutfak dolabı modelleri ve trendlerinden ilham alabilirsiniz.

2016 mutfak dolabı

en güzel mutfak dolabı modelleri

2016 güzel mutfak dolabı

güzel mutfak dolabı modeli

2016 en güzel mutfaklar

led aydınlatmalı mutfak dolabı modelleri

en güzel kırmızı mutfak dolabı 2016

mutfak dolabı

2016 mutfak dolabı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu 2016 Yılı En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri