Dekorasyon Bul

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evim Şahane programı hayatımıza birçok yenilik getirdi. Ev dekorasyonunda farklı bakış açılarına da yer vermeye başladığımız bu programdan en çok öğrendiğimiz şeylerden biri de yeniliklere açık olmak oldu. Uzun yıllardır dekorasyonda kullanılan bir parça olmasına rağmen asma tavan modelleri, bu programdan sonra hanımlar tarafından daha sık tercih edilmeye başlandı. Klasik aydınlatmalar mutfağınızda yaratmak istediğiniz modern görünüme gölge düşürebilir. Oysa mutfak asma tavan modelleri, mutfakta modern ve bir o kadar da göz alıcı bir görünüm yaratacak.

Mutfağa estetik bir görünüm ve farklı bir bakış getirmek için tercih edebileceğiniz mutfak asma tavan modelleri, tavan yüksekliğinin fazla olduğu mekanlarda da tavanı alçaltmak için de oldukça doğru bir seçimdir. Evinizde değişiklik yapmak istediğiniz mekanlarda çoğu zaman aydınlatma ve tavan işini es geçiyor olabilirsiniz. Oysa asma tavan sayesinde mekanın nasıl değiştiğine siz de inanamayacaksınız. Mutfak asma tavan modelleri yapımı oldukça kolay ve ekonomik ürünlerdir. Tavandan geçen çeşitli tesisatları gizleyerek karışık görünümü ortadan kaldırmak, aydınlatmayı arttırmak, ısı ve ses yalıtımı sağlamak gibi mutfak için birçok avantajı bulunan asma tavanlar, ünlü mimar ve tasarımcıların da gözdesi oluyor.

mutfak asma tavan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyon ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz Mimar Selim bey de dekorasyonda değişiklik yaparken, asma tavanları sıkça tercih ediyor. Özellikle mutfakta değişiklik yaparken mutfak asma tavan modellerinden de yararlanan mimar Selim bey, bu parçalar sayesinde mutfak dekorasyonunda estetik ve havalı bir görünüm sağlıyor. Siz de mutfağınızda zengin ve havalı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, mutfağınıza uyumlu renk, ölçü ve modelde asma tavan modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu tavanlar yalnızca mutfaklarda değil, banyo, salon, oturma odası, yatak odası, hol ve dilediğiniz mekanlarda da tercih edilmekte.

mutfak için asma tavan

mutfak alçıpan asma tavan modelleri

mutfaklara asma tavanlar

mutfak asma tavan

modern mutfaklar için asma tavan modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Mutfak Asma Tavan Modelleri
IP Stresser