Dekorasyon Bul

Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Geride bıraktığımız yıllar içerisinde sürekli gelişen ve gün geçtikçe daha modern bir tarza bürünen mutfaklarda yaşanan son trendlerden birisi de siyah beyaz mutfak modelleri... Modern stilin en iyi örneklerinden olan ve zıtların uyumu üzerine kurulan bu dizayn ile mutfaklarınızı dekore etmek istiyorsanız dengenin iyi kurulduğundan emin olmalı ve asla atlanmaması gereken birkaç önemli detayı göz önünde bulundurmalısınız.

Siyah ve beyaz parçaların bir arada kullanıldığı siyah beyaz mutfak modelleri ile mutfaklarınızda iki farklı stili etkisini yansıtmakta özgürsünüz. Bunlardan birincisi kökleri çok eskilere dayanan İskandinav stili bir diğeri ise son yılların öne çıkan dekorasyon stillerinden minimal dekorasyondur. Seçeceğiniz ürünlerin modelleri ile tarzınızı belirleyeceğiniz mutfaklarınızda dekorasyona başlamadan önce iki tarzın inceliklerinden de haberdar olmalısınız.

siyah beyaz mutfak resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kabartmalı mobilyalar ve işlemeli koltuklardan hoşlanıyorsanız yıllardır sevilen ve sıklıkla uygulanan İskandinav tarzı siyah beyaz mutfak modelleri sizin için uygun olacaktır ancak son yılların en gözde stillerinden olan modern ve minimal tarzı bir araya getirmek için genel olarak beyaz hatlara sahip olan mutfağınıza ufak siyah dokunuşlarda bulunmanız gerekiyor. Beyaza boyanmış duvarlarınıza eşlik edecek siyah renkte beyaz eşyalar ve siyah bir tezgahın çok iyi bir başlangıç olacağını unutmamalı ve beyaz mobilya ile siyah döşemeleri bir araya getirerek her zaman için siyahın beyazdan daha az olmasını sağlamalısınız. Aksi takdirde ferah ve aydınlık olması gereken mutfaklarda bunaltıcı bir etki oluşmasına neden olabilirsiniz.

Örnek olarak bir araya getirdiğimiz siyah beyaz mutfak modellerine göz atarak, mutfağınız için çok daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

siyah beyaz mutfak modelleri

siyah beyaz mutfak modelleri

siyah beyaz mutfak dolapları modelleri

siyah beyaz mutfaklar

siyah beyaz mutfak

modern siyah beyaz mutfak modelleri

siyah beyaz renkli mutfak dolabı

örnek siyah beyaz mutfak modelleri

siyah beyaz mutfak tasarımı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mutfak Dekorasyonu Siyah Beyaz Mutfak Modelleri
IP Stresser