Dekorasyon Bul

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dolusu yenilik sloganıyla yola çıkan İstikbal, oturma grubu modelleri ile bu sözünde ne kadar da haklı olduğunu göstermektedir. En zengin koleksiyonlarını siz değerli müşterileri için hazırlayan İstikbal, evlerinizde renk renk, desen desen birbirinden şık ve konforlu oturma grupları ile adeta içinizden birisi oluyor. Zengin içerikli ve bol seçimli İstikbal oturma grubu modelleri ile evlerinizi nezih bir ortama kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Salonlarınızın demirbaşı olan oturma grupları uzun süre kullanacağınız eşyalardan biri olacağı için oldukça sağlam ve konforlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İstikbal oturma grubu modelleri söz konusu konfor ve kaliteyi sizlerin beğenisine sunarak yıllardır hizmet vermektedir. Modern çizgisiyle sürekli kendini yenileyen ve bunu ürünlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal, yine her zamanki gibi birbirinden can alıcı koleksiyonlarıyla salonlarınızı ve otura odalarınızı zenginleştirecektir. Evlerinizde kıskanılacak farkındalıklar oluşturabilmek için oldukça seçisi davranmanız ve mutlaka İstikbal oturma grubu modellerine bir göz atmanızı öneririz. Yılların tecrübesi ve kalitesiyle “Ev dolusu yenilikler” sizi bekliyor.

istikbal oturma grubu modelleri

Krem, siyah ve ceviz tonunun mükemmel buluşması... Bu buluşma İstikbal oturma grubu modelleri arasında yer alan Almira isimli takımda mevcut. Konforun yanı sıra modern tasarımı ile tamamen kullanıcı odaklı tasarlanan Almira oturma grubunun fiyatı 4000 TL civarında.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal oturma grubu modelleri

İstikbal Barcelona oturma grubu takımı, yeni sezon tasarımlar arasında bulunmaktadır. Krem tonu ile içinizi açacak bu oturma grubu modeli, ahşap ayakları ile hem modernlikten hem de geleneksel tarzdan kopmamış diyebiliriz. Ürün fiyatı 4000 TL ile 5000 TL arasında değişmekte.

istikbal oturma grupları

Ürüne özgünlük ve zenginlik katan klapa modellerini isterseniz siyah, isterseniz ise ceviz tonunda seçebilirsiniz. Yukarıda yer alan örnekte klapalar ceviz tonunda. Estetiğin konforla buluştuğu bu oturma grubu, Elenor adlı üründür. Bu oturma modelinin fiyatı ise 4300 TL civarındadır.

istikbal oturma grubu fiyatları

Modern çizgilerin ağır bastığı bir model daha görüyoruz. Yine ahşap ayaklar kullanılmış. Farklı kumaş renkleri ile tercih edebileceğiniz Class oturma grubu modeli 2800 TL civarında seyreden fiyatı ile İstikbal mağazalarında sizi bekliyor.

istikbal oturma grupları modelleri

İstikbal oturma grupları arasında bir farklılık... Kullanışlı ve yenilikçi tasarımı ile İstikbal Paris oturma grubuna hayran olmamak mümkün değil.  Çiçek desenli berjerleri ve bu çiçeklerde kullanılan tonun, oturma grubu yastıklarına serpiştirilmesi hoş bir görsellik sağlamış. Ürün fiyatı 4000 TL ile 4800 TL arasında değişmektedir.

istikbal oturma grubu

Deri ve kumaşın kendine hayran bırakan birlikteği İstikbal Sofya oturma grubunda mevcut. Mor ve beyazın birlikteliği de unutulmamalı. Farklı renk alternatifleri ile karşınıza çıkan Sofya, 3300 TL ile 3600 TL gibi fiyatlarla İstikbal mağazalarında...

istikbal modern oturma grubu modelleri

Yine, yeni tasarımlardan birini görüyoruz. Ventus oturma grubu da benzersiz tasarımı ile göz dolduruyor. Konfuru, şıklığı vaadeden bu oturma grubunun fiyatı 4290 TL.

istikbal oturma grubu modelleri fiyatları

Ahşap ve deri detayları ile dikkat çeken Claris oturma grubu takımı ise 4000 TL civarında bir fiyatla karşınıza gelmekte.

istikbal oturma grubu takımları

Ergonomik yapısı ile günün verdiği yorgunluğu oturma odanızda da atacaksınız. İstikbal oturma grubu modelleri arasında yer edinen bu tasarımın adı Astoria. Ürün fiyatı ise 4000 TL ile 5000 TL arasında...

istikbal oturma grupları takımları

Rahatlık, konfor, şıklık ve tasarım işte bu oturma grubu takımında buluşmuş. Tüm bu özellikleri üzerinde barındıran Bonita koltuk takımının fiyatı 3300 TL ile 4000 Tl arasında değişmekte.

İstikbal oturma grubu modelleri ve takımları yukarıda yer alan örneklerle sınırlı değildir. Birçok farklı tasarıma İstikbal mağazalarından ulaşabilirsiniz. Keyifli dekorlar...

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable