Dekorasyon Bul

Gri Oturma Grubu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Koltuğun renginin parlak ya da mat olup olmayacağına karar verdikten sonra, koltuğun açık ya da koyu renk olmasına karar vermeniz gerekir. Mekanın zemin rengi, doğru koltuk rengini seçmede büyük etkiye sahiptir. Hem küçük hem büyük salon ve oturma odalarında tercih edebileceğiniz gri oturma grubu modellerinin şu sıralar daha da trend olduğunu söyleyebiliriz. Salonda gri bir kanepeye sahip olmak, her zaman etkileyici bir seçim.

gri oturma grubu

Gri, özellikle modern iç mekanlarda popülerdir; çünkü gri, nötr renk olarak kabul edilir ve diğer birçok renkle, harika bir uyum yakalar. Koltuğun renk seçimi, en az onun kumaşı ve tarzı kadar önemlidir. Koltuk seçiminde köşe koltuk, fasulye koltuk ya da küçük bir kanepe tercih edebilirsiniz; bu seçimde gri tonlarının çeşitliliği de kanepe tasarımları kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Yeni sezonda birçok mobilya tasarımcısı, işlevsellikten ödün vermeden modern ve zarif görünümü gri oturma grubu seçenekleri sunuyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

Modüler ya da köşe koltuklar, çok küçük alanlar için son derece pratiktirler; çünkü çok az yer kaplar ve geniş bir oturma alanı sunar. Camdan yapılmış bir sehpa ya da mermer yan sehpalarla tamamlayabileceğiniz gri oturma grubu modelleri, salon ve oturma odası gibi iç mekanlarda merkez haline gelir. Gri, kullanım açısından da oldukça avantajlıdır. Uzun yıllar kullanacağınız bir koltuk seçtiğinizde, dekorasyonda değişiklik yapmak istediğinizde; gri oturma grubunun görünümünü, dekoratif yastıkları veya dekorun vurgulu renklerini değiştirerek kolayca değiştirilebilir.

gri oturma takımı modelleri

gri oturma grupları

gri oturma grubu takımları

gri oturma grupları

gri oturma grupları

gri renk oturma grubu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Gri Oturma Grubu
IP Stresser