Dekorasyon Bul

Bellona Koltuk Takımı Fiyatları 2013

Sponsorlu Bağlantılar
 

Koltuk takımını yenilemeyi düşünenler çok şanslı. Neden mi? Çünkü Bellona koltuk takımları 2013 yılına ait modeller, hem çok etkileyici hem de çok şık. Birbirinden etkileyici tasarıma sahip Bellona koltuk takımları, 2013 yılına ait modeller, evinize yenilik ve şıklık kazandırmaya geliyor.

2013 yılına ait Bellona koltuk takımları modelleri arasında 10 adet tasarım bulunuyor. Daha eski modelleri de katarsak, 22 farklı Bellona koltuk takımı karşınıza geliyor. 2013 yılına ait Bellona koltuk takımları fiyatları:

bellona koltuk takımı fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona koltuk takımları 2013 modelleri arasında ilk göze çarpan ürün: Laventa koltuk takımıdır. Krem rengi ve ahşap çok iyi bir birliktelik yakalamış diyebiliriz. Ürün fiyatına gelecek olursak: Laventa koltuk takımı 4000 TL civarında bir fiyat ile alıcı karşısına gelmektedir.

bellona koltuk takımı fiyatları

2013 Bellona koltuk serisinin bir diğer üyesi ise Pablo isimli yukarıdaki üründür. 4000 TL civarında gidip gelen bir fiyat çizgisine sahip.

bellona koltuk takımları

Cordoba koltuk takımı da 2013 serisine yakışacak bir ürün. Modern yapısı ile göz dolduran Cordoba, krem ve kahve renkleri ile donatılmış. Ürün fiyatı 4116 TL’dir.

bellona koltuk takımları modelleri

Bellona koltuk takımları şıklığa doymuyor. Cordoba lüks takım adı altında satışa çıkartılan yukarıdaki ürün 4000 TL gibi bir fiyat ile satışta bulunmakta.

bellona koltuk takımı

Bellona koltuk takımı modelleri arasında 2013 yılına yakışan bir ürün daha görmek kaçınılmaz. Canada koltuk takımı da modern yapısı ve hoş detayları ile gözleri üzerine çekmektedir. Vizon rengi ile büyüleyici bir atmosfer sunan Canada 3400 TL fiyatı ile satışta.

bellona koltuk takımı fiyatları 2013

Açık renkli ve çiçek süslemeli berjerleri ile dikkat çeken Anatolya S isimli bu koltuk takımı, 2013 Bellona koltuk takımı serisi içinde yer bulmaktadır. 4000 TL civarında bir satış fiyatı, Anatolya S isimli koltuk takımına aittir.

bellona koltuk takımı 2013

Bahara, yaza; şu kuşların cıvıltısına yakışacak en güzel ürün bu olabilir. Çünkü açık renkli ve renkli sunumu ile adeta baharı evinize getirecek bir ürün. Bellona koltuk takımında yer bulan Lavida isimli bu model 3500 TL gibi bir fiyatla…

bellona koltuk takımları 2013

Bellona Lavida S de 3500 TL civarında bir fiyat ile…

bellona koltuk takımı modelleri 2013

Açık rengi ile her eve kolay uyum sağlayacak olan Santana koltuk takımı 3800 TL gibi bir fiyat ile alıcılarını bekliyor.

bellona koltuk

Bellona koltuk takımları 2013 modelleri arasında son olarak Avansis isimli bu koltuk takımı mevcut. Zıtlığın birlikteliği Avansis isimli koltuk takımında yakalanmış. Siyah ve beyaz çok güzel bir uyum sağlamış. Bu ürünün fiyatını merak edenler de kesin olacaktır. 3200 TL ile 4000 TL arasında değişen fiyata sahip, Avansis.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Bellona Koltuk Takımı Fiyatları 2013