Dekorasyon Bul

Kanepeden Ranzaya Dönüşen Mobilya

Sponsorlu Bağlantılar
 

Çocuk odasına, genç odasına dahil edeceğiniz ranza modelleri iki ayrı yatağın kapladığı yeri çocuk odasına kazandıracaktır. Çocuk odalarında böyle geniş kullanım alanları şart doğrusu. Neredeyse çoğu ihtiyacını odasında geçiren çocuklar, odalarında çok daha rahat olmak ister. Eğer odaları geniş değilse bunaltıcı odaya katlanmak zorunda kalırlar. Ranza modelleri böyle durumlarda yeterince görev üstlenmektedir. Kanepeden ranzaya dönüşen mobilya modeli ise hem yer kazandırırken, hem de kullanışlı yapısı ile çocuk odalarına büyük katkı sağlamaktadır.

ranzaya dönüşen kanepe

Çocuk odalarına bir koltuk bile lazım olabiliyor bazen. Bu duruma çocuklarınızın arkadaşı eve geldiğinde daha çok şahit olursunuz. Yatak üzerinde oyun oynamak ya da yatak üzerinde hoplayıp, zıplamak yatağın ömrünü azaltacaktır. Çocuklar biraz da yaramaz olursa onlara söz geçirmek gerçekten zor. Bu nedenle çocuk odasında kullanılacak bir koltuğa ihtiyaç var. Fonksiyonel yönü ile kendine hayran bırakan, kanepeden ranzaya dönüşen bu ürün, gündüzleri ihtiyaç olan koltuğu çocuck odasına sunacak. Akşamları ise ufak birkaç hareket ile tekrar ranzaya dönüşecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde bu ürüne çok fazla rastlayamadım ama katlanabilen ranza modellerine rastladım. Eğer bu ürüne ulaşamazsanız, özel olarak bu ürünü yaptırabilirsiniz. Bu seçenek de olmazsa katlanabilir ranza modelleri işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

kanepeye dönüşen ranza

kanepeden ranzaya dönüşen mobilya

ranza kanepe

fonksiyonlu kanepe ranza

ranzadan kanepeye

kanepeden ranzaya

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Kanepeden Ranzaya Dönüşen Mobilya