Dekorasyon Bul

Kitabeli Masa Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bir ev için masa şarttır. Yemek masası alırken mürkün mertebe kişi sayısına yetecek şekilde ve ev dekorasyonuna ayak uydurabilecek bir yemek masası tercih edilmelidir.  4 kişilik bir aileye 4 kişilik yemek masası yetecektir ama bazı zamanlar misafirlerinizi ağırlamanız gerekir. Onlara hoş bir sofra düzeni hazırlayarak, birlikte hoş sohbetlerin geçtiği bir yemek sefası çekilir. 4 kişilik bir masa ihtiyacınızı karşılamayacaktır, böyle bir zamanda. Eğer eviniz müsait  değilse, daha geniş bir masa alamayabilirsiniz. Ama açılır panelli, kitabeli masa modelleri arasından uygun bir ürün seçerek buna çözüm bulabilirsiniz. Gereksinim anında ortadan açılarak genişleyen, 4 kişilik iken 6 veya 8 kişilik olabilen kitabeli masa, günü kurtaracaktır. Hem işiniz bittiğinde tekrar eski haline getirerek, aşırı büyük görünümünü de engellenecek, yerden tasarruf edilecektir.

kitabeli ahşap masa modelleri

Yemek masasını bir takım halinde satılan mobilya grupları ile birlikte alabilirsiniz. Uyum, böylece kolay bir şekilde sağlanacaktır. Oval, dikdörtgen, kare veya oval köşeli bir yemek masası satın alabilirsiniz. Kesinlikle ev dekorasyon çizgisi ile uyumlu bir yemek masası aldığınızdan emin olun. Satın alacağınız kitabeli masa oval, dikdörtgen veya kare olabilir. Oval kitabeli masa, çok daha fazla kişinin masa etrafında buluşmasına olanak tanıyacaktır. İnsan yapısının formuna göre de oval masalar  uygundur. 

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden şık ve estetik tasarımlara sahip kitabeli yemek masaları, mobilya mağalarında sizleri beklemekte. En çok aranan ve tercih edilen yemek masaları arasında, beyaz renkli, modern, kitabeli masalar bulunmaktadır.

kitabeli masa modelleri

kitabeli cam masa modelleri

kitabeli masa

kitabeli beyaz yemek masası modelleri

kitabeli masalar

kitabeli yemek masaları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu Kitabeli Masa Modelleri