Dekorasyon Bul

Yatak Odanızı Mükemmel Gösteren Raylı Dolaplar

Raylı sistem dolaplarla yatak odalarınızı mükemmel gösterebilirsiniz. Özel tasarım aynalı ve aynasız modeller için firmamız beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacaktır.

Yatak Odalarınızda Hacimli Dolaplar

Bir dolabın hacimli olması ortamı toparlaması açısından son derece önemlidir. Birçok kullanılmayan malzemeyi, zamanı gelince çıkarmak üzere raylı dolap sistemi ile saklayabilirsiniz. Depolama alanı geniş bu dolap modelleri hacim açısındn iç genişliği sayesinde çarşaflar, battaniyeler, iç çamaşırları, kışlık ve yazlık elbiseler gibi tek ya da iki kişiye göre belirlenebilmektedir. Bazı müşterilerimiz özel tasarım dolap sipariş verdiği için ortalamadan daha büyük hacime sahip dolaplar da yaptırabilmektedir. Özellikle çok geniş yatak odalarında hemen her malzemenin depolanacağı bu alanlar hem işlevsel hem de göze hitap etmesi açısından önemlidir. Maksimum alan çıkarmak için teknik anlamda tecrübeli ekibimiz istenen sonucu almanızı sağlayacaktır. Mekandan da tasarruf imkanı ile ideal yatak odaları oluşturabilirsiniz. Doğru ölçüleri belirlemek için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

raylı dolaplar

Devamını oku: Yatak Odanızı Mükemmel Gösteren Raylı Dolaplar

Gri Oturma Grubu

Koltuğun renginin parlak ya da mat olup olmayacağına karar verdikten sonra, koltuğun açık ya da koyu renk olmasına karar vermeniz gerekir. Mekanın zemin rengi, doğru koltuk rengini seçmede büyük etkiye sahiptir. Hem küçük hem büyük salon ve oturma odalarında tercih edebileceğiniz gri oturma grubu modellerinin şu sıralar daha da trend olduğunu söyleyebiliriz. Salonda gri bir kanepeye sahip olmak, her zaman etkileyici bir seçim.

gri oturma grubu

Devamını oku: Gri Oturma Grubu

Yatak Odası İçin Gardrop Seçimi

Yatak odası, kullanım bakımından evin önem arz eden odalarından biridir. Günün son bulduğu bu odada, dinlenme ve huzurun haliyle fazla olması gerektiği konusun sanırım hemfikiriz. Böyle bir huzuru yatak odası atmosferine katmak için düzenli, temiz, şık, konforlu bir odaya sahip olmalıyız.

Tasarım konusunda diğer odalara nazaran daha dikkate alınarak gerçekleştirilen yatak odasında seçilen mobilyaların da önemi bulunmaktadır. Yatak takımından, şifonyere tutun da makyaj masasından gardrop seçimine kadar…

Örneğin yatak odası için gardrop alırken nelere dikkat etmeliyiz?

adore mobilya gardrop modelleri

Devamını oku: Yatak Odası İçin Gardrop Seçimi

Mavi Koltuk Takımı Modelleri - Fiyatı Ne Kadar?

Koltuk takımlarınızı yenilemenin zamanı geldi mi? O halde yeni bir ürün bakabiliriz. Size bu yazımızda hem renk olarak hem de tarz olarak bir koltuk takımından bahsedeceğiz. Bahsi geçen ürün mavi koltuk takımı modelleri… Özellikle yeni evlenen çiftlerin evlerinde rahatlıkla görebileceğimiz mavi renkli koltuk takımı sizin de beğendiğin bir ürün olabilir.

Yeni evli çiftlerde mavi koltuk takımına sıklıkla rastladığımızı söylemiştik. Ama genellikle pudra pembe ile soft bir mavi tonunun birleştirilmesi kullanılarak bir kombin yapılmakta. Zevkiniz mi bilmiyorum ama artık modası geçiyor bu kombinin. Eğer böyle bir seçim yapacaksanız da avangart mavi renkli koltuk takımı seçebilirsiniz. Hatta hem mavi, hem pudra pembeli hazır koltuk takımları var. Öyle bir seçim de yapabilirsiniz.

pembe mavi çiçekli koltuk takımı

Devamını oku: Mavi Koltuk Takımı Modelleri - Fiyatı Ne Kadar?

Gri Sarı Koltuk Takımı Modelleri

Biraz cesur, biraz modern bir tercih yapmanın zamanı geldi. Evinizin yeniliğe ihtiyacı varsa eğer koltuk takımını değiştirerek bu yeniliğe başlayabilirsiniz. Seçiminizi ise bugün inceleyeceğimiz gri sarı koltuk takımı modellerinden yana kullanabilirsiniz. Hem cesurca bir tercih olacaktır. Çünkü çoğu kişinin krem, beyaz, bej gibi sıradanlaşan renklerden yana tercih kullandığı aşikar bir durum. Biz farklılık yapalım ve modern çizginin çok güzel taşıdığı gri ile sarı renginin buluşmasından faydalanalım. 

Gri sarı koltuk takımı modellerini demin de belirttiğimiz gibi genellikle modern çizgilere yayarak kullanmalıyız. Koltuk takımını seçerken de modern detaylarların bulunduğuna, minimalist çizgilerin hakim olduğuna dikkat etmeliyiz. Salonun ve oturma odasının bu çizgilere genel olarak uymasını da gözümüzden kaçırmamalıyız.

gri sarı renkli koltuk takımları

Devamını oku: Gri Sarı Koltuk Takımı Modelleri

2017 Bellona Mobilya Oturma Odası Takımları Fiyatları

 2017 yılında Bellona mobiyaları oldukça ilgi çekiyor. Özellikle Bellona oturma odası takımları tercih ediliyor ve beğeniliyor. 2017 Bellona Mobilya oturma odası takımları arasında 2 yeni model var ve toplam 12 farklı tasarım bulunuyor. Hem modern çizgileri hem avangart çizgileri Bellona oturma odası takımlarında yer bulmuş diyebiliriz.

Dilerseniz şimdi 2017 Bellona Mobilya'nın oturma odası takımlarına ve fiyatlarına göz atalım.

bellona oturma odası takımları

Devamını oku: 2017 Bellona Mobilya Oturma Odası Takımları Fiyatları

2017 Bellona Köşe Takımı Modelleriyle Fiyatları

Köşe takımları salonu geniş olanlara, kalabalık ailelere ya da şık bir görüntüyü salonuna katmak isteyenlerin tercihi arasında... Neredeyse tüm mobilya firmalarının bünyesinde barındırdığı köşe takımları, her zevke ve cebe uygun olarak satışda rahatlıkla bulunabiliyor. Bugün ele alacağımız köşe takımları, 2017 yılına ait Bellona köşe takımı modelleriyle fiyatları oluyor. Bünyesinde farklı 18 modeli bulunduran Bellona, 4 adet yeni takımı da görücüye çıkartıyor. 

Bellona köşe takımı modelleri, tasarımsal ve kalite bazlı olarak ele alındığında rakipleri arasında öne çıkan bir firmadır. Bellona köşe takımları arasında büyük salonlar için modeller bulunurken daha ufak alanlar için de köşe takımları yer almaktadır.

Birçok modele göz attığımızda Bellona köşe takımlarının yatak olabildiğini de gördük. Bu sizin için bir tercih sebebi olabilir. Ayrıca modeller tek renk ile değil, farklı renkler ile de sunulmaktadır.

bellona köşe takımları

Devamını oku: 2017 Bellona Köşe Takımı Modelleriyle Fiyatları

2017 A101 Aynalı Takı Dolabı Modeli ile Fiyatı

Kadınlar için değişmeyen bir tutku olan takılar, bir müddet sonra koyacak yer bulamadığınız için problem olmaktadır. Bunun için çok güzel çözümler var tabii ki. Örneğin: A101 aynalı takı dolabı modeli diyebiliriz. Takılarınızı saklayabileceğiniz, sergileyebileceğiniz bu takı dolabı hem pratik hem de odanıza şık bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz. Yatak odasında ve banyoda A101 aynalı takı dolabını konumlandırmak daha kullanışlı olacaktır. 

A101 aynalı takı dolabı modeline şöyle bir göz attığımızda takılarınızı yerleştirebileceğiniz bölmeler görmekteyiz. Ayrıca dolabın hemen altında bir çekmece de aksesuarlarınızı yerleştirmek için güzel bir bölme. Bunların yanı sıra 2017 A101 aynalı takı dolabına baktığımızda aynalı model olduğunu görüyoruz. Ekstra bir aynaya ihtiyaç duymadan, takı dolabının içerisinden alacağınız aksesuarınızı rahatlıkla takabileceksiniz.

a101 aynalı takı dolabı

Devamını oku: 2017 A101 Aynalı Takı Dolabı Modeli ile Fiyatı

Buradasınız: Anasayfa Mobilya Dekorasyonu
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable