Dekorasyon Bul

Ağaç Ev Modelleri ve Tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ağaç ev dediğimizde çoğumuzun aklına ağaçtan, kütükten ev gelir ama bizim bahsettiğimiz ağaç evler romanlarda, hikayelerde, çizgi filmlerde karşımıza çıkanlar... Sağlamca bir ağacın gövdesine yapılan büyük veya küçük şekilde tasarlanabilen bu evler, adeta çocukluğumuzun hayali diyebiliriz. Kimisi adeta gerçek bir ev formatında, kimisi ise tek odalı ve ufak bir penceresi olan evlerdir.

Günümüzün bu betonarme yapıları arasında ağaç ev modellerine rastlamak mümkün değil tabii ki. Doğal hayat içine hayalperest bir yapıyla adapte olmak isteyenlerin tutkusu olan ağaç ev modelleri, özellikle internet ortamında da fazlasıyla aranan ve beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Ağaç ev modelleri ve tasarımlarına şöyle bir göz attığımızda bazı tasarımların günümüz evlerinden bir farkı olmadığını söyleyebiliriz. Tasarımlar arasında büyük ağaç evler, neredeyse 2+1 oda sunacak şekilde tasarlanmış ve görüntüsü tek katlı bahçeli evleri andırmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

ağaç ev modelleri

Kısa bir araştırma sonrasında hala ağaç evlerin kullanıldığına şahit olduk. Özellikle ağaç ev tasarımlarına Papua Yeni Gine' de rastladık.

Siz de ağaç ev modellerinden tasarlamak ve kullanmak istiyorsanız ağaçlık ve ormanlık alanları tercih etmelisiniz. Ağaç evinizin neredeyse tamamını ağaçtan faydalanarak tasarlamalısınız. Çünkü fazla ağırlık, sağlıklı bir ev tasarlamanıza mani olacaktır.

İnternet ortamından faydalanarak derledğimiz ağaç ev modellerine ve tasarımlarına göz atabilirsiniz. Özellikle çocuğunuzun hayalini geliştirmek için bahçenizde ufak bir ağaç ev tasarlayabilirsiniz. Fazla yüksekte konumlandırmayarak, güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

ağaç ev

ağaç evler

ağaç ev tasarımları

modern ağaç ev modelleri

ağaç ev

ağaç ev tasarımı

ağaç ev modelleri

ağaç ev örnekleri

ağaç ev tasarımları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa İlginç Tasarımlar Ağaç Ev Modelleri ve Tasarımları