Dekorasyon Bul

Duvara Monte Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Duvara Monte Yatak Modelleri

Küçük mekanlar için, alanı daha tasarruflu kullanmanızı sağlayacak mobilya ve ürünlerin sayısı her geçen gün artıyor. Küçük bir yatak odası için belki de en çok yer kaplayan mobilya, yataklar oluyor. Özellikle çift kişilik yataklar ya da ikiz odaları için iki ayrı yatak, mekanın da daha sıkışık bir hale gelmesine neden oluyor. Peki, çözüm nedir? Yatak odalarında daha ferah, daha geniş ve daha kullanışlı bir oda yaratmak için ne yapmak gerekiyor?

duvara monte yatak

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun için duvara monte yatak modelleri, sizin için oldukça doğru bir seçenek olacak. Odanızda kalıcı çözümlerle daha ferah bir alan oluşturmak için siz de ebeveyn odaları, kardeş odaları hatta tek kişilik yatak odalarında da bu tarz duvara monteli yatakları tercih etmeniz mümkün. Yerden tasarruf ederken görüntü kirliliği yaratmamak da önemli. Duvara kaldırıldığında dolap gibi görünen, açıldığında da rahat bir yatağa dönüşen bu yataklar, sandığınız kadar pahalı da değil.

Her evde kullanabileceğiniz, her odada şık bir görünüm yaratan duvara monte yataklar, modern ev dekorasyonunuz için akıllı çözümlerden biri oluyor. Birçok farklı fiyat seçeneği ile her bütçeye, her aile hitap eden bu yataklar sayesinde odanızda daha fazla alan kullanabilirsiniz. Gündüzleri dolap gibi görünen, akşam yatacağınızda da bir yatak haline dönüşen ve gereksiz olarak kapladığı alandan tasarruf etmenizi sağlayan duvara monte yatak modelleri, hem çocuklar hem de yetişkinler için alternatif bir çözüm oluyor.

duvara monte yataklar

duvara monte yatak modelleri

duvara monte açılır kapanır yataklar

duvara monte açılır kapanır yatak modelleri

duvara monte yatak

duvara monte ranza yatak

çalışma masasına dönüşen yatak

duvara monte açılır yatak

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa İlginç Tasarımlar Duvara Monte Yatak Modelleri