Dekorasyon Bul

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ile Katılım Şartları

Sponsorlu Bağlantılar
 

ben bilmem eşim bilirEvim Şahane programından sonra size, Ben Bilmem Eşim Bilir adlı Kanal D'nin sevilen yarışma programından bahsedeceğiz. Kanal D'yi takip edenler kesinlikle bu yarışma programına takılıp kalmıştır. Hiç oralı bile olmasanız, televizyonda zap yaparken Ben Bilmem Eşim Bilir adlı program sizi kendine çekmiştir. Programın sıcaklığına ve samimiyetine bağlayabilirsiniz bunu.

Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programı Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Daha önce her akşam yayınlanıyordu ama artık sadece hafta sonu yayınlanmakta. Saat 20:00'dan sonra Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programı takip edebilirsiniz.

Sevilen programın sunuculuğunu İlker Ayrık yapmaktadır. İlker Ayrık'ın sunumuyla, Ben Bilmem Eşim Bilir ilgiyle takip edilmektedir. Her hafta sonu, birbirinden heyecanlı yarışmacılar Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılmaktadır. Eğer bir çiftseniz, siz neden yarışmaya katılmayasınız? Belki bir araba kazabilirsiniz. Eğer şansınız yaver giderse bir ev bile kazanabilirsiniz. Hem sizi yoracak, zorlayacak bilgi soruları da yok. Eğlenerek bunu yapmak en keyiflisi olsa gerek.

Sponsorlu Bağlantılar

Ben Bilmem Eşim Bilir programının işleyişinden bahsedelim birazda. 4 adet çift yarışmaya katılmakta. İlker Bey, çeşitli yarışmalara ait soruları yarışmacılara iletmekte. Mesela: Kocanız 1 dakikada kaç adet çiğ köfte yiyebilir, gibi. Burada ne kadar çok yiyebildiği önemli değildir. İddaayı yerine getirebilmek puan kazandırmakta. Tabii ki sizden sonra bu iddiayı yerine getiren olmaması gerek.

Şimdi, sizin için önemli olan sanıyorum Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu ve katılım şartları. Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu üzerindeki bilgileri doldurarak siz de yarışmaya katılabilirsiniz. Aşağıda yer alan butona tıklayın ve önünüze açılan formu eksiksiz doldurun. Şansınızı denemeye değer doğrusu.

ben bilmem eşim bilir başvuru

Yarışmaya birlikte katıldığınız eşinizi iyi tanıyorsanız, araba kesinlikle sizin olacaktır. Neyi ne kadar yapabildiğini biliyorsanız ve birazda becerisi varsa korkmayın. Rahatlıkla rakiplerinizi eleyebileceksiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programının katılım şartları var mı, varsa neler?

Yarışmaya evli çiftler, nişanlılar ve sevgililer katılabilmektedir. Başvuruda bulunan kişi göndereceği fotoğraftan ve bilgilerden sorumludur. Başvurunuzun kabulü için başvuru formunu eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz.

ben bilmem eşim bilir

ben bilmem eşim bilir başvuru formu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Genel Bilgiler Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ile Katılım Şartları