Dekorasyon Bul

2014 Genç Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bebek odalarından çocuk odalarına kadar tüm küçük yaş gruplarının odaları dekore edilirken ön planda tutulması gereken ilk özellik güvenlik ve konfordur. Ancak çocuklukta gençliğe adım atan çocuklarının odalarını yenilemek isteyen ailelerin genç odası araştırması yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli özellikler enerjik ve hayat dolu bir oda hazırlamak olmalıdır. Çocuklarınızın dünyalarının, fiziklerinin ve duygularının tamamen değiştiği bu dönemde odalarında da köklü değişiklikler yapmak istemesi kaçınılmaz olacaktır. Onlar için en hayat dolu ve keyifli odayı hazırlamak istiyorsanız 2014 genç odası modelleri ve 2014 genç odası dekorasyon trendleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmalısınız.

Her zaman için canlı tonların yer aldığı genç odaları içerisinde kullanılan renkler 2014 genç odası modelleri içerisinde de değişiklik göstermiyor. Gençlerin enerjik yapılarına uygun tonlarda yeşiller, maviler, kırmızı ya da turuncular ile dekore edilen odalar için hazırlanan yeni sezon mobilyaları ise geçtiğimiz sezonlara göre çok daha modern ve yenilikçi. Gençlerin odaları içerisinde kendi dünyalarını kurabilmeleri ve keyifli zaman geçirmelerini isteyen ailelerin yalnızca çalışma masası, dolap ya da yatak içeren takımlara değil fonksiyonel genç odalarına yönelmeleri şart.

2014 genç odaları örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

2014 genç odası modelleri üzerinde duran birçok firmanın mağazalarında bulabileceğiniz ya da özel olarak yaptırabileceğiniz mobilyalar arasından ranzalar ile birleşmiş dolaplar ya da üst katında yatak alt katında koltuk ve tek berjeri ile satışa sunulan mobilyaları tercih ederek çocuklarınızın odasını çok daha işlevsel ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra odalarında ilgi alanlarına yönelik köşeler hazırlamak da ilgi çekici olacaktır. Dans ile ilgilenen kızınızın bir duvarının boydan boya ayna olması ya da spora ilgi duyan oğlunuzun odasında bir basket potasının yer alması onlara büyük keyif verecek.

2014 genç odası

2014 genç odası

2014 genç odası modelleri

2014 genç kız odası

2014 genç odaları

2014 genç odası dekorasyonu

2014 modern genç odası modelleri

2014 genç odası dekorasyonu modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Genç Odaları 2014 Genç Odası Modelleri
IP Stresser