Dekorasyon Bul

3 Kişilik Genç Odası

Sponsorlu Bağlantılar
 

Genç odası, tek bir kişiye özel olmalı ama yeri gelir ki 2 değil, 3 yatağa yer vermek gerekir genç odasında. İmkanlar doğrultusunda dekorasyon çalışmaları sürdürülebileceğinden dolayı, bir oda çocuklara ayrılır. Ayrı bir oda daha yoksa bu düzen doğrultusunda ilerlemek gerekir. Eğer 3 çocuğunuz var ise tek bir odayı onlara göre dekore etmelisiniz. Mümkün oldukça yer kazanmaya çalışmalısınız, genç odasından. 3 ayrı yatak tüm alanı kaplayacaktır. Bir de genç odası yeterince geniş değilse, işiniz iş doğrusu. Oldukça zorlanacağınız bir genç odası ile karşı karşıyasınız. 3 kişilik genç odası dekore edecekler, çocuklarının yaşam kalitesini de üst seviyede tutmaya çalışmalı. Tıkabasa bir oda oluşturmak yerine daha geniş kullanım imkanı tanıyan bir 3 kişilik genç odası dekoruna imza atılmalıdır. Bunun için en sağlıklısı 3 ayrı yatağın kullanıldığı bir düzen değil, 3 yatağın bir arada sunulduğu düzen hedeflenmelidir. 3 kişilik bir ranza modeli, 3 kişilik genç odası dekorasyonunda fazlasıyla artı bir değer katacaktır genç odasına.

3 kişilik genç odası

3 kişilik genç odası dekorasyonu için en uygun çözümlerden bahsedelim:

Sponsorlu Bağlantılar
  • 3 kişilik ranzalar ideal olacaktır, demin de söylediğimiz gibi. 2 kişilik ranzaya dahil olan bir adet yavru yatak seçeneğinden yana tercih yapabileceğiniz gibi, 3 yatağın kombine edildiği ve birlikte sunulduğu bir ranza modeli ile de 3 kişilik genç odası dekorasyonu tamamlanabilir. Şöyle bir seçenek de var: bir adet ranza düşünün, alt yatağı çift kişilik... 
  • Katlanan, fonksiyonel mobilyalar 3 kişilik genç odasına ekstra yer sağlayacak. Katlanabilir bir ranza modeli de 3 kişilik genç odası dekorasyonu için tercih edilebilir. Nitekim son dönemde bu tarz mobilyaların kullanımında da artış görülmektedir.
  • Özel olarak yaptırabileceğiniz, sürülerek açılan yataklar da 3 kişilik dekorasyon için yardımcı olabilir size. İhtiyaç dışında, sürülerek iç içe giren bu yataklar çok büyük yer avantajı sunacaktır.
  • 3 kişilik genç odası dekorasyonu için geniş izlenim uyandırmak da önemli. 3 yatak odayı bunaltacağından açık renklerin odada hakimiyeti ele geçirdiğinden emin olun. Böylece daha ferah bir hava elde edilmiş olacak.

3 kişilik genç odaları

3 kişilik genç odası dekorasyonu

3 kişilik genç odaları

3 kişilik genç odası dekoru

3 kişilik genç odası modelleri

3 kişilik genç odası

3 kişilik genç odaları örnekleri

3 kişilik genç odası çözümleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Genç Odaları 3 Kişilik Genç Odası
IP Stresser