Dekorasyon Bul

Genç Odası Ranza Modelleri

Genç Odası Ranza Modelleri

Fonksiyonel ve kullanışlı mobilya ürünleri olan ranzalar, özellikle çocuk odaları ve genç odaları için ideal. Aynı odada kalan kardeşler için önerdiğimiz, iki yatağın kaplayacağı fazladan yerden tasarruf etmenizi sağlayan ranzalar genç odalarında oldukça kullanışlı oluyor. Özellikle küçük odalarda bu tarz ürünler ile çocuklarınıza daha geniş daha ferah mekanlar yaratabilirsiniz. Mobilya ürünlerindeki yenilikleri takip ederek, klasik ranzalardan çok daha farklı tasarımların da olduğunu göreceksiniz.

Duvara gömmeli iki katlı yataklar, çocuk odasında hem yerden tasarruf sağlayacak, hem de mekanın daha şık ve modern görünmesini sağlayacak. Ayrıca küçük odaya sahip çocuklar için de alt tarafı çalışma masası, üstü yatak olan farklı ranza tasarımları da oldukça beğeniliyor. Bu tarz uygulamalar, küçük alanlarda yerden tasarruf etmek için ideal seçeneklerden biri oluyor. Çocuklarınızın ihtiyacı olan tüm ürünleri bir araya toplayan, gardırop, çalışma masası ve üzerinde yataktan oluşan tasarımlar da oldukça popüler. Hem kardeşler hem de tek çocuk odaları için bu tarz uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Son yıllarda dekorasyon trendleri o kadar gelişti ki, galerimize göz attığınızda da bu modern tasarımları görünce çok beğeneceksiniz. Küçük çocuk odaları için farklı dekorasyon seçeneklerinden yararlanmak için, iç mimarların tasarımlarından ilham alabilir ve onlardan yardım alarak, çocuklarınıza geniş, ferah ve farklı bir dünya yaratabilirsiniz.

genç odası ranza modelleri

Devamını oku: Genç Odası Ranza Modelleri

Genç Kız Odası Dekorasyonu ve Modelleri

Genç Kız Odası Dekorasyonu ve Modelleri

Küçük bir kız olmaktan çıkıp genç kızlığa adım atan kızınız için harika bir genç odası yaratmaya ne dersiniz? Renkli dünyalarında onların en iyi vakit geçirebilecekleri bir oda dekore etmek istiyorsanız, işe ilk olarak onun zevk ve ihtiyaçlarını dikkate alarak başlayın. Genç kız odası, pembe yatak örtüleri, pembe mobilyalardan kurtulmalı. Daha modern, daha ferah ve daha gösterişli alanlar yaratabilirsiniz. Büyük bir odanız varsa, burada kızınıza makyaj masası, ayakkabı dolabı, takı dolabı gibi mobilya ürünlerini de kullanmayı unutmayın. Boy aynası, her genç kızın odasında mutlaka bulunması gereken bir aksesuar.

Genç kız odası nasıl dekore edilir diye merak ediyor ve daha çok öneriye ihtiyaç duyuyorsanız, genç kız odası dekorasyonu ve modellerinden oluşan galerimize de göz atabilirsiniz. Genç bir kızın odasında nelere ihtiyacı olabileceğini bir düşünelim. İlk olarak çalışma masası ve kitaplık mutlaka bulunmalı. Geniş ve kullanışlı bir masa, onun motivasyonun artmasına da yardımcı olacak. Kitaplık seçiminde de mutlaka büyük ve rahatça kullanabileceği modelleri tercih etmelisiniz.

genç kız odası dekorasyonu

Devamını oku: Genç Kız Odası Dekorasyonu ve Modelleri

2014 Genç Odası Modelleri

Bebek odalarından çocuk odalarına kadar tüm küçük yaş gruplarının odaları dekore edilirken ön planda tutulması gereken ilk özellik güvenlik ve konfordur. Ancak çocuklukta gençliğe adım atan çocuklarının odalarını yenilemek isteyen ailelerin genç odası araştırması yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli özellikler enerjik ve hayat dolu bir oda hazırlamak olmalıdır. Çocuklarınızın dünyalarının, fiziklerinin ve duygularının tamamen değiştiği bu dönemde odalarında da köklü değişiklikler yapmak istemesi kaçınılmaz olacaktır. Onlar için en hayat dolu ve keyifli odayı hazırlamak istiyorsanız 2014 genç odası modelleri ve 2014 genç odası dekorasyon trendleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmalısınız.

Her zaman için canlı tonların yer aldığı genç odaları içerisinde kullanılan renkler 2014 genç odası modelleri içerisinde de değişiklik göstermiyor. Gençlerin enerjik yapılarına uygun tonlarda yeşiller, maviler, kırmızı ya da turuncular ile dekore edilen odalar için hazırlanan yeni sezon mobilyaları ise geçtiğimiz sezonlara göre çok daha modern ve yenilikçi. Gençlerin odaları içerisinde kendi dünyalarını kurabilmeleri ve keyifli zaman geçirmelerini isteyen ailelerin yalnızca çalışma masası, dolap ya da yatak içeren takımlara değil fonksiyonel genç odalarına yönelmeleri şart.

2014 genç odaları örnekleri

Devamını oku: 2014 Genç Odası Modelleri

Genç Odaları Tasarımları

Küçük yaşlarını geride bırakan ve birer genç olan çocuklarınız zaman içerisinde odalarında değişiklik yapmak isteyeceklerdir. Büyüyüp gelişen, fiziksel ve ruhsal özellikleri tamamen değişen gençlerin, çocukluklarını geçirdikleri odalarda yaşamaya devam etmeleri mümkün değildir. Çocuk odalarından genç odalarına geçiş yaptıkları bu dönemlerde çocuklarına kendilerini rahat hissedebilecekleri ve keyifle zaman geçirebilecekleri odalar dekore etmek isteyen ailelerin genç odaları tasarımları hakkında bilgi sahibi olmaları önemlidir.

Birbirinden farklı birçok örnek tasarım inceleyerek çocuklarınızın gençliğe adım atacakları ve güzel hatıralar biriktirecekleri odaları dekore edebilirsiniz. Birçok farklı firma tarafından üretilen genç odası mobilyaları arasından seçim yaparken çocuklarınızın fikrini almanız size dekorasyonda kullanacağınız aksesuar ve renkler hakkında bilgi verecektir. Seçtikleri mobilyanın rengine ya da çizgilerine göre çocuklarınızın estetik anlayışı hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu fikirden yola çıkarak genç odaları tasarımları yapabilirsiniz. Genellikle odalarında canlı renkleri tercih eden ve enerjisi yüksek alanlarda yaşamaktan keyif alan gençler için düzenleyeceğiniz odalarda birkaç farklı renkte duvar boyasını birleştirmek ve dinamik bir görünüm elde etmek iyi bir başlangıç olacaktır.

genç odaları

Devamını oku: Genç Odaları Tasarımları

Renkli Genç Odaları

Gençler yapıları gereği ve yaş itibariyle hareketlidir. İçlerini cıvıl cıvıl bir pozitif duygu kaplamaktadır. Bu enerjilerini ve pozitifliklerini kaybetmemeleri için genç odası dekorasyonunda renkli çalışmalar yapılabilir. Renkli genç odaları ile gençler hem içindeki bu enerjiye ayak uyduran bir odaya sahip olacakları gibi hem de kendilerini daima dinç ve pozitif hissedeceklerdir. Zaten soluk renkler ile bezenen bir genç odası, bu özelliklere sahip bir gence yakışmaz. Renkli genç odaları modelleri ile her genç kendine özgü bir odada yaşama imkanına sahip olacaktır.

renkli genç odaları

Devamını oku: Renkli Genç Odaları

En Güzel Genç Odaları

Evlerinizin cıvıltısı ve göz bebekleri olan çocuklarınız zamanla büyüyerek birer genç haline gelirler. Doğal olarak ihtiyaçları ve sizlerden beklentileri de zamanla değişir. En basitinden sizden güzel bir genç odası oluşturmanızı beklerler. Sizler de iyi bir ebeveyn olarak onlar için en güzel genç odaları tasarlamalısınız. Bunun için hem gençlerin isteklerini göz önünde bulundurmalısınız hem de onların en iyi ve rahat bir ortama kavuşmasını sağlamalısınız.

en güzel genç odaları

Devamını oku: En Güzel Genç Odaları

3 Kişilik Genç Odası

Genç odası, tek bir kişiye özel olmalı ama yeri gelir ki 2 değil, 3 yatağa yer vermek gerekir genç odasında. İmkanlar doğrultusunda dekorasyon çalışmaları sürdürülebileceğinden dolayı, bir oda çocuklara ayrılır. Ayrı bir oda daha yoksa bu düzen doğrultusunda ilerlemek gerekir. Eğer 3 çocuğunuz var ise tek bir odayı onlara göre dekore etmelisiniz. Mümkün oldukça yer kazanmaya çalışmalısınız, genç odasından. 3 ayrı yatak tüm alanı kaplayacaktır. Bir de genç odası yeterince geniş değilse, işiniz iş doğrusu. Oldukça zorlanacağınız bir genç odası ile karşı karşıyasınız. 3 kişilik genç odası dekore edecekler, çocuklarının yaşam kalitesini de üst seviyede tutmaya çalışmalı. Tıkabasa bir oda oluşturmak yerine daha geniş kullanım imkanı tanıyan bir 3 kişilik genç odası dekoruna imza atılmalıdır. Bunun için en sağlıklısı 3 ayrı yatağın kullanıldığı bir düzen değil, 3 yatağın bir arada sunulduğu düzen hedeflenmelidir. 3 kişilik bir ranza modeli, 3 kişilik genç odası dekorasyonunda fazlasıyla artı bir değer katacaktır genç odasına.

3 kişilik genç odası

Devamını oku: 3 Kişilik Genç Odası

3 Kişilik Ranza Modelleri

Ranzalar, çocuklu ailelerin adeta bir kurtarıcısıdır. İki veya daha fazla çocuğa sahip olan aileler, eğer evleri de uygun değilse ranza kullanarak alandan yer kazanmaya çalışır. Hatta evi geniş olan aileler bile alandan yer kazanmak için çocuk odasında ranzayı tercih eder. Ranza modelleri bu görevi layıkıyla yerine getirmektedir. Birçok ranza modeli satıştadır. Şık, kaliteli, güvenli, ahşap veya metal, farklı boyutlarda, çalışma masalı gibi birçok ranza modeli satıştadır. 3 çocuklu aileleri düşünen firmalar 3 kişilik ranza modelleri de satışa sunmaktadır. 3 kişilik ranza modelleri, fazla odası olmayan aileler için tercih edilebilir. İlla ki 3 çocuğunuz olmasına gerek yok. Çocuklarınızın arkadaşları geldiğinde ya da bir yatak ihtiyacı olduğunda 3 kişilik ranzalar kullanışlı olacaktır.

3 kişilik ranza modelleri

Devamını oku: 3 Kişilik Ranza Modelleri

Buradasınız: Anasayfa Genç Odaları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable