Dekorasyon Bul

Vestiyer Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Mutluluğu ve huzuru bir arada bulduğumuz sıcacık yuvalarımızın antre olarak da isimlendirilen girişlerinde yer alan; üzerimizdeki hırka, ceket, mont, şapka gibi kıyafetleri asarak düzenli ve derli toplu durmasını sağladığımız vestiyerlerin ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Dış kıyafetlerimiz dışında daha pek çok küçük parça eşyalarımızı yerleştirerek dağınıklığa mahal vermemiş oluruz.

Evlerimizin giriş kısımları genellikle dar tutularak evin diğer kısımları için daha geniş alanlar tasarlanmaya çalışılır. Aslında hem yanlış hem de doğru yanları olan bu düşünce, genellikle dediğimiz gibi bu şekilde uygulanmaktadır. Söz konusu bu durum karşısında evimiz için alacağımız veya özel olarak yaptıracağımız vestiyer modelleri arasından, evimizin girişine uygun olanlar arasından seçim yapmamızda fayda vardır. Özellikle yeni inşa edilen evlerde, modern tasarım ve duruş ile pek çok farklı vestiyer modelleri arasından oldukça zor bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Öyle rastgele sadece işimi görsün, gerisi önemli değil düşüncesi ile vestiyer almayacağımıza göre oldukça işlevsel, modern, şık, kaliteli ve sağlam bir model tercih etmeliyiz.

vestiyer modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Evlerimizin girişinde yer alan vestiyerlerin seçiminde oldukça titiz ve akıllıca davranmalıyız. Evimize gelen misafirlerimizin eve daha girmeden önce göreceği ilk mobilya vestiyerlerimizdir ve bu yüzden de görenleri kendine hayran bırakacak bir duruşa sahip olmalıdır. Daha evinize adım atmadan büyüleyerek misafirlerinizin ağzını açık bırakmalı ve etrafa yaydığı pozitif enerji sayesinde misafirlerinize evinizde bulundukları sürece keyifli vakit geçirmesini sağlamalıdır. İlk intibanın ne kadar önemli ve kalıcı bir etkiye sahip olduğunu bilmeyen yoktur. Bu yüzden gelen misafirlerinize güler yüzlü bir karşılamanın ardından en önemli aşama vestiyerinizi gördüğü ve onlarda bıraktığı izdir. Seçeceğiniz vestiyer modelleri arasında karar verirken evinizin boyası ve dokusu ile uyumlu olup olmadığı çok önemlidir. Genellikle vestiyer modelleri seçimlerinde ucuz oldukları için hazır vestiyerler arasından uygun bir model satın alınmaktadır. Bu durumda, alacağınız vestiyeriniz büyük ihtimalle evinizin ölçülerine uymayarak oldukça kötü bir görüntüye neden olacaktır. Her ne kadar şık ve ihtişamlı, evinizin rengi ile de uyumlu olsa ölçülerin tutmaması nedeniyle hep bir eksiklik kalacaktır. Bu ayrıntıya lütfen dikkat edin!

vestiyer modelleri

modern vestiyer modelleri

vestiyer

vestiyer modeli

modern vestiyer modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Vestiyer Modelleri
IP Stresser