Dekorasyon Bul

Ferah Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar
 

Pek çok kimse evindeki eşyaların çokluğundan veya yanlış dekore edilmesinden kaynaklı olarak evinde daraldığını ve bunaldığını ifade etmektedir. Bu yazımızda ferah ev dekorasyon modelleri 2017 örnekleri ile ele alınarak bu tür şikâyetleri olan kişilere yardımcı olmaya çalışacağız.

2017’nin sonlarına doğru gelirken bu sene evini ferah bir şekilde döşeyenlerin ilk olarak salonlarını nasıl dekore ettiklerinden başlayalım. Salonlar evin en büyük ve en çok kullanılan alanlarının başında gelir. Buraları dekore etmek hem çok zevkli hem de bir o kadar zorlu bir iştir. Çok sayıda mobilya alternatiflerinin olması bu işi biraz daha zorlaştırmaktadır. Eğer siz de salonunuzu yeniden dekore etmek veya değiştirmek istiyorsanız öncelikle klasik mobilyalarınızdan kurtulmalısınız. Daha modern ve ışıltılı mobilyalar ile 2017 modasını yakalayabilirsiniz. Salonunuz geniş ise bu mobilyaların seçiminde daha geniş seçeneklere sahipsiniz demektir. Hem yemek odası takımınızı hem de oturma grubunuzu birlikte kullanabilirsiniz. Ferah ev dekorasyon modelleri 2017 fikirlerini araştırdığımızda birçok yerde bunu görebilmekteyiz. Uygun bir şekilde seçilmiş ve iyi ayarlanmış ışıklandırma ile desteklendiğinde oldukça ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Eşyalarınızı iç içe yerleştirmekten ziyade biraz daha yayarak genişçe bir alan kullanabilirsiniz. Bu sayede çok kalabalık görünmezler ve ferah bir hava katabilir.

ferah ev dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Gelelim ferah ev dekorasyonu modelleri ile oturma odalarımızı nasıl dekore edebiliriz sorusuna. Bu hususta beyaz veya açık renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği bir köşe takımı deneyebilirsiniz. Eğer oturma odanıza bir tv koymayı düşünüyorsanız mutlaka duvara monteli olmasına dikkat edin. TV sehpası ve başka bir şekilde kullanımlarda alanınızı daraltacağı için içinizi de karartabilir. TV kumandası için koltuğun kenarına kumaş bir bölme yaptırarak hem farklı bir tasarım yapmış olursunuz hem de kumanda kaybolma riski azalır.

Ferah ev dekorasyon modelleri 2017 modası için yatak odalarından bahsetmeden geçmemiz olmaz. Yatak odanız yeteri kadar geniş değilse çok fazla mobilya ile doldurmayın. En çok ihtiyacınız olacak olan yatak, gardırop, komodin ve bir tane de makyaj masası yeterli olacaktır. Bunların da renkleri mümkün oldukça açık ve uygun büyüklüklerde olacak. Bu sene yatak odanızı bu şekilde dekore ederek ferah bir ambiyans oluşturabilirsiniz. 

ferah ev dekorasyonu modelleri

ferah ev mutfak dekorasyonu

ferah ev salon dekorasyonu modelleri

ferah evler

ferah ev dekorasyonları

ferah banyo dekorasyonu

ferah ev modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Ferah Ev Dekorasyon Modelleri 2017
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable