Dekorasyon Bul

Gelin Evi Dekorasyonu 2017 Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlenmeye hazırlanan bir kadın için hayalini kurduğu tek şey gelinlik ya da düğün mekanı değildir; evlendikten sonra nerede yaşanacağı ve nasıl bir ev dekore edileceği de önemlidir. Gelin evi dekorasyonları, son yıllarda hem sosyal medyada hem de dekorasyon sitelerinde oldukça popüler. Bu yazımızda, gelin evi dekorasyonu trendleri ile ilgili ipuçlarını derledik...

Modern ve Konfor

Yeni evli çiftlerin ev dekorasyonunda belki de en çok dikkat ettiği şey, evdeki konfor ve modern görünümdür. Koltuklardan başlayarak salonda konforlu bir görünüm yaratmak önemlidir. Kullanılan mobilyalar da genellikle modern tasarımlardan oluşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

gelin evi salon dekorasyonu

Doğru Renk Seçimi

Koyu renkler, yeni evli bir çiftin ev dekorasyonu için biraz fazla koyu olabilir. Onun yerine soft renkleri ve canlı renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Yeni gelin denince aklımıza ilk gelen renk pembe olduğundan, gelin evi dekorasyonu söz konusu olduğunda da pembe sık sık karşımıza çıkıyor. Bir de bebe mavisi diyebiliriz... Tabii farklı renklerde kullanılmakta ama moda olan ve tutulan renkler bu bahsettiklerimiz.

Minimalist Tarz

Minimalist tarz, yeni evli bir çiftin dekorasyonu için uygun olacaktır. Sadeliği ve konforu ön plana çıkarabilir, duvarları en sevdiğini sanat eserleri ile süsleyebilir, evinizde modern tarzı vurgulayabilirsiniz.

Renkli Mutfaklar

Yeni gelinin mutfağı da genellikle renkli olur. Pembe, fıstık yeşili, turuncu, nar çiçeği gibi renkler, artık mutfak dolaplarında çok daha sık tercih ediliyor. Yeni evlenen çiftlerinde de bu tarz canlı renklerin ön planda olduğunu görüyoruz. Beyaz mutfak dolaplarınız varsa, bu canlı renkleri tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Ufak tüyolarımızın yanı sıra aşağıda yer alan yeni gelin ev dekorasyonu 2017 modellerini de inceleyebilirsiniz. Keyifli dekorlar dileriz.

gelin evi dekorasyonu

gelin evi dekorasyonu

gelin evleri balkon dekorasyonu

yeni gelin evi dekorasyonu

yeni gelin ev dekorasyonları

gelin evi örnek dekorları

gelin evi mutfak dekorasyonu

gelin evi dekorasyonları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Gelin Evi Dekorasyonu 2017 Modelleri
IP Stresser