Dekorasyon Bul

Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? (Örnek modeller)

Sponsorlu Bağlantılar
 

Havaların ısınması ile birlikte artık yazın geldiğini anlıyoruz. Yoğun iş temposundan, kabalık şehir hayatından, betonarme yapıların fazlalığından yorulanlar için yaz demek tatil demek, dinlenmek ve huzur demek. Tatil için çoğu kişiye uyup bir otele de gidebilir ya da yazlık evinizi de ziyaret edebilirsiniz. İnsanın kendi evi gibi olmaz, şüphesiz. Bizim önceliğimiz yazlık evden olmakta.

Peki, yazlık ev dekorasyonu nasıl olmalı? Yazlık ev dekorasyonu için dikkat edilmesi gerekenler neler?

yazlık ev oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar
  1. Yazlık ev dekorasyonu için önce bir tarz belirleyelim. Yazlık evin genel konspettinden çıkmamak için bizim önerimiz vintage, country tarzı dekorasyon stillerini uygulamak. Bu stiller size huzur verecektir. Zaten, büyük ihtimalle kendi eviniz modern çizgilerde ya da yoğun klasik tarzda...
  2. Bir diğer yazlık ev dekorasyonu için detay ise renk skalası. Renk tercihinizi dinlendiren ve huzur veren skaladan yapmalısınız. Özellikle açık tonlar, baharın tonları seçimleriniz arasında olmalı. Ve parlak renklerden bir o kadar da kaçınmalısınız. Soft renklerin dinlendirici özelliği yazlık ev dekorasyonu için biçilmiş kaftandır.
  3. Yazlık ev dekorasyonu için fazla eşya kalabalığına da dikkat etmelisiniz. Aşırı eşya yoğunluğu sizi fazlasıyla yoracaktır. Dinlenmek için ayırdığınız bu vakitlerde fazladan yorulmak istemezsiniz. Yazlık ev dekorasyonu için minimal seviyede eşya tutmaya özen gösterebilirsiniz.

 Önerilerimizin yanı sıra yazlık ev dekorasyonu örnek modellerine de göz atabilirsiniz. 

yazlık ev dekorasyonu

yazlık ev dekorasyonları

yazlık ev dekorasyonu modelleri

yazlık ev dekorasyon modelleri

yazlık ev tasarımları

yazlık ev dekorasyonu nasıl olmalı?

yazlık ev mutfak dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? (Örnek modeller)
IP Stresser