Dekorasyon Bul

Dar Oturma Odası Düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar
 

Zekice tasarlanmış mobilya seçenekleri, akıllı düzenleme ve depolamalar; dar bir oturma odasının yaşatılmasına yardımcı olabilir. Dar oturma odası dekorasyonunu elden geçirirken; mobilyanın türüne ve ölçeğine dikkat edin, rengin bir odanın ne kadar büyük veya küçük hissettiğini etkileyebileceğini göz önünde bulundurun ve mekana bol miktarda saklama alanı dahil edin. Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin!

dar oturma odası dekorasyonu

Yumuşak Arka Plan
Duvarları daha sönük göstermek, dar bir oturma odasında önemli bir detaydır. Bu durumda duvarları boyayın, düzeltin ve tavanı da çok yakın tonlara boyayın. Perde seçiminde de bu tonlar ile eşleşen keskin renkleri tercih edin. Böylece arka planı maksimum düzeyde yumuşaklaştırmış, geri plana çekmiş olacaksınız. Bu da, dar oturma odanızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolsuz Koltuklar
Dar oturma odası dekorasyonu için kolsuz koltuklar birer cankurtaran olabilir; yerden tasarruf sağlar. Yeterli oturma alanı olduğunda önceki kalabalık görünüm arasındaki farkı göreceksiniz. Tekli, puflu ve rahat kolsuz koltuklar, oturma odanız için iyi bir seçim olacak.

Şık Depolama
Dağınıklığı gizli depolama alanları ile gizleyin. Gizli depolama alanları bulunan bir sehpa satın alarak, dar oturma odası dekorasyonu için doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Neredeyse her odada harika görünen bu sehpalar, çocuk oyuncaklarını gizlemek için de idealdir.

Çifte Görev
Dar oturma odası dekorasyonu için sehpa olarak da kullanılabilen puflar gibi çifte görev yapabilen mobilyalar tercih edin. Yumuşak dokusu ile bu sayede, klasik bir ahşap ya da cam sehpanın yarattığı çarpma riskini de minimuma indirmiş olursunuz.

Pop Art
Bir mekanı en doğru şekilde dekore etmek için renk seçimi çok önemlidir. Dar bir oturma odasına büyük bir stil eklemek için resimlerden yardım alabilirsiniz. Sanat eserleri kullanıldıkları mekanda fazla bir alan kaplamıyor ve küçük bir oturma odasında stil faktörünü yükseltme konusunda uzun bir yol kat edebiliyor.

Zemini Gösterin
Zemini göstererek, boş bir alanla görsel olarak alanınızı genişletebilirsiniz. Ahşap döşemeler, dar oturma odası dekorasyonu için iyi bir seçim. Büyük halılar odanızın daha küçük görünmesine neden olabilir.

dar oturma odası düzenleme

dar oturma odası

dar oturma odası dekorasyon düzenleme

dar oturma odaları

dar oturma odası düzenleme önerileri

dar oturma odaları düzenleme

dar oturma odası modelleri

dar küçük oturma odaları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Dar Oturma Odası Düzenleme
IP Stresser