Dekorasyon Bul

Krem Kahverengi Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar
 

İki renkli dekorasyonlar özellikle kontrast sağlamak için son dönemin popüler seçeneklerinden biri olmaktadır. Bugün size bahsedeceğimiz kahverengi ile krem renklerinin buluşması adeta şaheser. Şöyle ki hem uyum mükemmel hem de her tarza ayak uydurabilen iki renktir. Krem kahverengi ev dekorasyonu modellerinde tarz olarak modern tasarımlar öne çıkmakta ama dilerseniz klasik çizgiler için de bu iki renge yer verebilirsiniz. 

Kullanıldığı alana sizi zinde hissettirecek ve aynı zamanda huzur bulduracak olan kahverengi ve kremi bu özelliklerinden dolayı her odanız için kullanmak isteyeceksiniz. Aşağıdaki örnek modellere de bakarak ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

kahverengi krem ev dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Kahverengi ile krem renginin salonlarda buluşması da bir ayrı güzel. Yukarıdaki örneğe göz attığımızda bunu görebiliyoruz. Koltuk takımında ve kırlentlerde kahverengiye yer verilmiş. Halı, perde gibi alanlarda krem yoğun olarak kullanılmış. Odanız küçük ise kesinlikle krem tonunu aktif bir ton olarak kullanmalısınız. Kahverengini ise aralara serpiştirmelisiniz.

kahverengi krem mutfak ev dekorasyonu

Mutfak dekorasyonunda da yine tercih edilesi iki renktir krem ve kahverengi... İki renkli mutfaklar moda artık! Farklı renkleri kullanmaya cesaretiniz yoksa bu seçimi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise: eğer temizlik ve temiz görünme bağımlısı iseniz kahverengine mutfak dolabının alt bölümünde kullanılmasına dikkat edin. Çünkü oralar en çabuk kirlenecek alanlar. Çocuklarınız da varsa ne  demek istediğimizi anlamışsınızdır. 

kahverengi krem ev dekorasyonları

kahverengi krem yatak odası dekorasyonu

Güne daha dinlenmiş bir şekilde, huzur bularak uyanmak isterseniz krem ve kahverengi ev dekorasyonu seçeneklerinde bu renkleri yatak odasında kullanabilirsiniz.

kahverengi krem salon ev dekorasyonu

kahverengi krem salon ev dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Krem Kahverengi Ev Dekorasyon Modelleri 2017
IP Stresser