Dekorasyon Bul

2017 Yılının Ev Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yeni yılın dekorasyon trendleri, yine soft renkleri canlı renklerle buluşturan örneklerden oluşuyor. Salonda, yatak odasında ya da mutfakta, her zaman fresh, sakin ama zamansız bir görünüm yaratmak için, siz de 2017 yılının ev dekorasyonlarından ilham alabilirsiniz.

2017 ev dekorasyonu

Kelebekler
Bu yıl, dekorasyonda kelebek figürü ön planda. Duvarlarda üç boyutlu tasarımlar ya da duvar kağıtlarında kelebek deseni kullanılırken; koltuklardaki kırlentler, perdelerde ya da aksesuarlarda da yine kelebek deseni ve figürü karşımıza çıkıyor. 2017 yılının ev dekorasyonları arasında öne çıkan "kelebek" teması, iyiliğin sembolü olarak evinize güzel enerjiler yayıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tropikal Desenler
2017'de özellikle oturma odası dekorasyonlarında tropikal desenler ön planda. Bu yıl moda dünyasına baktığımızda da; özellikle Prada, Marc Jacobs ve Emenuel Ungaro gibi markaların yeni koleksiyonlarında tropikal desenlere sıkça yer verdiklerini görüyoruz. Moda dünyasından dekorasyon dünyasına da ilham veren tropikal desenler, 2017 yılının ev dekorasyonları arasında yerini alıyor. Duvarlar, koltuklar, aksesuarlar ve tekstil ürünlerinde tamamlayıcı ve renklendirici bir detay olarak tercih edebilirsiniz.

Pirinç ve Mermer
Ev dekorasyonunda zamansız iki detay; pirinç ve mermer. 2017'de bu ikiliyi hem mutfakta hem de banyo dekorasyonunda göreceğiz. Oldukça doğal ve temiz bir birliktelik olan pirinç ve mermer birlikteliği, kullanıldığı mekana çekici bir görünüm kazandırıyor.

Yumuşatılmış Renkler
Evinizin odalarında kullanılan cesur renkler, siz de bir çeşit kaygı yaratabilir. Yaşadığınız mekanlarda, bu renklerin daha yumuşatılmış tonlarını kullanmak daha iyi bir fikir. Beyaz, bej, soluk gri, kamel rengi ve açık pembe, ev dekorasyonu için ideal renkler. 2017 yılının ev dekorasyonları arasında da yerini alan bu renkler, evinizin her odasına sakin ve trend bir görünüm kazandırıyor.

Geometrik Detaylar
Evinizi dekore ederken amacınız her zaman sizi yansıtan ama bir yandan da sizi içinde konforlu ve rahat hissettirecek bir mekan yaratmak olmalı. Antik kültürlere baktığımızda, yaratıcı geometrik malzemelerle karşılaşıyoruz. 2017 yılının ev dekorasyonlarında bu geometrik detaylar daha modernize edilmiş versiyonları ile karşımıza çıkıyor. Basit çizgiler, geometrik dizaynlar ve üçgenler; yeni sezon dekorasyon trendlerinin öne çıkan detayları oluyor.

2017 yılının ev dekorasyonları

2017 ev dekorasyonu

2017 ev dekorasyonları

2017 evler ve mutfaklar

2017 mutfakları ev dekorasyonları

2017 ev dekorasyon trendleri

2017 ev dekorasyonu resimleri

2017 ev dekorasyonu ve mutfaklar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2017 Yılının Ev Dekorasyonları
IP Stresser