Dekorasyon Bul

Dekoratif Kullanışlı Kendin Yap Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Eski ve artık işe yaramaz olarak gördüğünüz eşyalarınızı bambaşka işlevler için kullanmaya, birbirinden ilginç kendin yap projeleri ile çok küçük rakamlar ile yepyeni eşyalar yaratmaya ne dersiniz? İnternette de son dönemde oldukça popüler olan kendin yap dekorasyon fikirleri, size eski eşyalarınızı yenilemek, düşük bütçeler ile yeni eşyalara sahip olma fırsatı sunuyor. İşte hemen herkesin evinde bulunan eşyalarla yapabileceğiniz dekoratif, kullanışlı kendin yap fikirleri...

kendin yap fikirleri

dekoratif kendin yap fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

1)Dekoratif Mumluk 
Salça, reçel gibi ürünleriniz bittiğinde elinizde kalan cam kavanozu çöpe atmak yerine yeni bir proje ile evinize geri kazandırmaya ne dersiniz? Romantik ortamların vazgeçilmezi olan kokulu mumlarınız için cam bir mumluk yapmak için bu eski kavanozları kullanabilirsiniz. Nasıl bir süsleme yapacağınız tamamen size kalmış; internette cam kavanoz değerlendirme yazarak size ilham verecek onlarca farklı fikir bulabilirsiniz. 

2) Kasadan Ayakkabılık Yapımı 
Meyve-sebze kasalarını dekorasyonda ve kendin yap projelerinde kullanmak son dönemde oldukça moda. Şık bir orta sehpa, bahçede kullanışlı bir oturma grubu, oturma odasında bir dresuar ya da antrede kullanışlı bir ayakkabılık. Üst kısmında dilerseniz başka bir kasayı duvara asabilir ve şemsiye, hırka gibi eşyalarınızı asmak için kullanabilirsiniz. 

3) Tuvalet Kağıdı Rulosu 
Bir tuvalet kağıdı rulosunu dönüştürerek eviniz için onlarca farklı projeye dönüştürebilirsiniz. Telefonunuz için ses yükseltici, çalışma masanızın üzerinde dekoratif bir kalemlik, dekoratif oyuncaklar ya da duvar süsleri. Tuvalet kağıdı ile kendin yap fikirleri ile cebinizden para çıkmadan işlevsel ve yepyeni ürünler elde edebilirsiniz.

4) Takı Organizeri
Aksesuarlarınız kutuların içinde birbirine karışıyor, aradığınızı bulmakta zorlanıyor musunuz? O halde evde kendinize dekoratif takı organizerleri yapabilirsiniz. Kullanmadığınız tabaklar, porselen kaseler, eski bir rende ya da plastik içecek şişelerinin tabanlarını kullanabilirsiniz. Kısacası biraz da yaratıcılık ile aklınıza gelebilecek birçok ev eşyasını dönüştürerek aksesuarlarınız için dekoratif ürünler elde edebilirsiniz.

5)  Paspas Yenileme 
Kapınızın önünde duran paspası artık değiştirme vakti geldi mi? Aksesuar mağazalarına küçük parçalar için tonlarca para vermek yerine onları kendiniz yenilemeyi deneyin. Eski paspasınızı boyama, dekoratif taşlar ile süsleme gibi fikirler ile yenileyebilir, yepyeni paspaslara sahip olabilirsiniz. 

meyve kasasından ayakkabılık kendin yap fikirleri

takı organizatörü diy kendin yap fikirleri

dekoratif kendin yap

kendin yap

tuvalet kağıdı kendin yap fikirleri

tuvalet kağıdı rulosundan dekoratif fikirler

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Dekoratif Kullanışlı Kendin Yap Fikirleri