Dekorasyon Bul

3 Üç Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

3 Üç Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri

Ev dekorasyonunda son yıllarda sıkça karşımıza çıkan üç boyutlu zemin kaplama modelleri, birçok farklı model ve tasarım seçeneği sunuyor. Sinemaya yeni bir boyut getirdikten sonra günlük hayatımıza da taşınan ve moda, dekorasyon sektörlerinde de kendini gösteren 3 boyutlu tasarımlar, evlerimize de yenilik getiriyor. Dilerseniz salonda, dilerseniz mutfakta ya da banyoda, dilerseniz de çocuk odasında, kısacası evin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarım seçenekleri arasında her tarza ve zevke uygun model seçenekleri bulmak mümkün.  

Dekorasyon dünyasının en yeni seçenekleri arasında yer alan 3 boyutlu zemin kaplama modelleri, gerçek gibi görünen manzaraları evinize taşıyor. 3 boyutlu görünümleri ayaklarınızın altına taşıyan bu zemin kaplamalar arasında kumsalda yürüyormuşsunuz hissi yaratan bir manzara ya da Paris sokaklarını, dilediğiniz her tasarımı ve mekanı kullanabilirsiniz. Uygulanacak zeminin buna uygun olup olmadığı da tabi oldukça önemli.  

Sponsorlu Bağlantılar

yunus modelli 3 boyutlu zemin kaplama

Üstün bir teknoloji ile geliştirilen 3 boyutlu zemin kaplama modelleri, evlere ve bulunduğunuz her ortama daha modern, daha teknolojik görünümler kazandırıyor. Genellikle alışveriş merkezleri, iş yerleri, hastaneler, oteller gibi çok çeşitli kullanım alanları bulunan bu tasarımlarda da fiyatlar değişiklik gösteriyor. Günümüzde birçok farklı alanda kullanılan 3 boyutlu zemin kaplama modelleri, hem teknolojik hem de hijyenik oluşu ile tercihleriniz arasına girebilir. Evinizin herhangi bir alanında değişiklik yapmak, farklılık yaratmak istiyorsanız, tarzınızı yansıtan zemin kaplama tasarımlarını tercih edebilirsiniz.  

üç boyutlu zemin

3 boyutlu zemin kaplama modelleri

banyo için 3 boyutlu zemin kaplama

üç boyutlu zemin kaplama modelleri

3 üç boyutlu zemin kaplama

3D zemin kaplama

yunus görselli 3 boyutlu zemin

üç 3 boyutlu zemin kaplama uygulaması

gerçekçi 3D zemin kaplama

banyolara üç boyutlu zemin

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 3 Üç Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri