Dekorasyon Bul

Salon Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyonu deyince aklımıza genellikle; klasik ya da modern dekorasyon geliyor. Zevklerinize ve tarzınıza uygun olarak dekore edeceğiniz salonunuzda şık bir tarzın yanı sıra, konforlu ve kullanışlı bir alan yaratmayı da unutmayın. Küçük bir salonunuz varsa, dekoratif ve modern salon dekorasyon fikirleri ile salon dekorasyonunuzda yenilik ve farklılık yaratabilirsiniz. Şık ve gösterişli saksı çiçekleri, salon dekorasyonu için iyi bir fikir oluyor.

Modern ve farklı renk seçenekleri ile kullanabileceğiniz saksılara ek olarak, salon dekorasyonunda klasik bir tarz yaratmak istiyorsanız, etnik detaylar, antika ürünler ve klasik dekorasyon ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Aksesuarların salon dekorasyonunda önemli detaylar olduğunu unutmayın. Salon dekorasyon fikirleri arıyorsanız, salonunuza modern bir görünüm kazandırmak için televizyon ünitelerini tercih edebilirsiniz. Raf ve kapaklı dolap seçenekleri ile modern, klasik, avangart ya da vintage tarzda ürün ve model seçenekleri sunan TV üniteleri, hem oturma odası hem de salon dekorasyonunda farklı seçenekler sunuyor.

modern salon dekorasyon fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

Salonunuzda klasik ahşaplardan sıkıldıysanız, parlak zeminleri deneyebilirsiniz. Salonda halı kullanmanıza gerek bırakmayan bu zemin uygulamaları, en yeni ve en trend salon dekorasyon fikirleri arasında yerini alıyor. Tercihiniz daha modern bir salon olacaksa, siyah beyaz çizgili halılar, pembe renkli koltuklar, fıstık yeşili minderler, limon sarısı dresuar ya da komodin, mint yeşili ya da mavi tonlarında duvar kağıdı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Saydığımız tüm bu ürünleri, yapı dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz.

salon dekorasyon fikirleri

salon dekorasyon fikirleri

küçük salon dekorasyon fikirleri

salon fikirleri

salon tasarım fikirleri

salon dizayn fikirleri

salon dekor fikirleri

modern salonlar için fikirler

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Salon Dekorasyon Fikirleri
IP Stresser