Dekorasyon Bul

2016 Oturma Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evinizde oturma odası varsa, onu en doğru şekilde dekore ederek; samimi, sıcak ve renkli bir alan yaratabilirsiniz. Ferah bir oturma odası dekore etmek için, kullandığınız mobilya ürünlerinde dikkatli olmalısınız. Köşe koltuklar, oturma odaları için en ideal seçeneklerden. Hem yerden tasarruf etmenizi sağlayan, hem de oldukça modern görünen köşe koltuk takımları, 2016 oturma odası dekorasyonu örnekleri arasında sıkça yer alıyor. Evinizde yeni bir tarz yaratmak için, işe oturma odanızı yenileyerek başlayabilirsiniz.

2016 oturma odası dekorasyonuna, modern detaylar hakim. Ahşap ve klasik mobilyalarınızın yerini, modern tasarımlarla doldurun. Oturma odası için en çok tercih edilen mobilya ürünlerinin başında, televizyon duvar üniteleri yer alıyor. Duvara monte edilen televizyon üniteleri ile, oturma odanızda hem daha ferah bir alan hem de daha modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Artık akşam eve geldiğinizde, ayaklarınızı uzatıp dinlenebileceğiniz çok daha rahat bir alan olacak.

modern 2016 oturma odası dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odası dekorasyonu deyince, duvarlardan zemine, tüm detaylar önem kazanıyor. Duvarlarda, mekanı olduğundan daha geniş ve ferah gösterecek renklere yer verin. Şampanya rengi, pudra rengi ve şeker pembesi gibi renkler, oturma odası duvarları için ideal. Duvar dekorasyonuna gelince, yine mekanı daha geniş gösterecek bir ayrıntı olan, aynalardan yardım alabilirsiniz. Bir duvarda kullanacağınız geniş bir ayna, oturma odanızda farklı bir hava yaratacak. Aksesuarlarda ise canlı renkleri kullanabilirsiniz. Turkuaz, mercan, yeşil, sarı ve mavi; oturma odasında kullanacağınız objeler, yastık kılıfları, koltuk örtüleri ve duvar aksesuarları için ideal seçeneklerden. En güzel 2016 oturma odası dekorasyonu örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

2016 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri

2016 oturma odası

2016 oturma odası dekorasyonu

2016 modern oturma odası dekorasyonu

2016 oturma odası dekorasyonu

2016 yılının oturma odaları

2016 oturma odası modelleri

2016 oturma odası dekorasyon modelleri

2016 oturma odaları

ferah 2016 oturma odası dekorasyonu

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2016 Oturma Odası Dekorasyonu
IP Stresser