Dekorasyon Bul

2015 Oturma Odası Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar
 

Akşamları evde ailemizle birlikte vakit geçirdiğimiz bir mekan olan oturma odası, genellikle televizyon izlediğimiz ya da kitap okumak için vakit geçirdiğimiz bir alandır. Küçük ama kullanışlı bir oturma odası dekore etmek istiyorsanız, 2015 oturma odası tasarımı modellerine göz atabilirsiniz. Hem rahat, konforlu hem de şık ve modern bir oturma odası dekore etmek için, klasik mobilyalar yerine, modern, şık, tarz sahibi ve göz yormayan mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Küçük oturma odası dekorasyonu için, özellikle köşe koltuk takımlarını tavsiye ediyoruz. Birçok farklı model ve tasarım seçeneği sunan köşe koltuk takımları, kullanışlı olmasının yanı sıra, yerden tasarruf sağlaması yönüyle de tercih ediliyor. 2015 oturma odası tasarımı trendlerinde, soft renklere sıkça yer veriliyor. Pudra rengi, pembe şekeri, buz mavisi gibi renklerin yanında, mint yeşili, gül kurusu, mercan rengi ve turkuaz rengi gibi capcanlı renkler de bu yıl oturma odası dekorasyonlarında kullanılıyor.

2015 oturma odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odasında modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız, o zaman televizyon ünitelerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kitaplık ve rafları bulunan televizyon üniteleri son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Salon için biraz modern bir seçim olabilir, ancak televizyon üniteleri, 2015 oturma odası tasarımı dekorasyon trendleri arasındaki yerini alıyor. Aksesuar seçiminde ise fazla kalabalıktan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle küçük oturma odası dekorasyonu için aksesuar fazlalığının yarattığı kalabalıktan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

2015 oturma odası tasarımı

2015 oturma odası modelleri

2015 küçük oturma odası tasarımı

2015 beyaz oturma odası tasarımı

2015 ferah oturma odası

2015 oturma odası örnekleri

2015 oturma odaları modelleri

2015 oturma odası dekorasyonları

2015 klasik oturma odası dekorasyonu

2015 sade oturma odası tasarımları

2015 oturma odası tasarımları

2015 modern oturma odası tasarımı

2015 modern beyaz oturma odaları

geniş oturma odası tasarımı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2015 Oturma Odası Tasarımı
IP Stresser