Dekorasyon Bul

Ev Dekorasyon Dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salonunuzu, oturma odanızı, çocuk odalarını, mutfak ve banyolarınızı daha iyi bir şekilde dekore etmek ister misiniz? Ev dekorasyon dizaynı önerilerine kulak verin ve çok daha modern ve lüks bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız birbirinden güzel tablolar, aynalar, çiçekler, şaraplıklar, stickerlar, saatler ve duvar kağıtları kullanarak evinize daha güzel bir görünüm kazandıracaksınız. Ev dekorasyonunda modern detaylara sıkça yer verin.

Ev dekorasyon dizaynı hakkında fikir almak için Türkiye ve dünyadan farklı modellere göz atarak evinizde yenilik ve farklılık yaratabilirsiniz. Farklılık yaratmak için, son yılların dekorasyon trendlerinin yanı sıra, yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Eğer müstakil bir eviniz varsa,tüm cephesi pencereden oluşan bir ev dizayn edebilirsiniz. Böylece eviniz daha çok güneş alacak ve manzaranın tadını daha rahat çıkarabileceksiniz. Bunun için iç mimar ve tasarımcılardan da yardım alabilirsiniz.

beyaz ev dekorasyon dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyon dizaynı yaparken, yalnızca yeni mobilyalar almak yerine eskileri değerlendirmeyi de unutmayın. Koltuklarınızın eski yüzlerini yenileri ile değiştirin, tablolarınızın çerçevelerini boyayın. Sandalyeleri boyayın. En ufak detaylar bile, evinizi yeniden yaratmanıza yeterli olacak. Küçük aksesuarlarla evinizi baştan yaratın. Duvarlarınızda şık ve modern detaylar kullanın. Ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir diğer detay da duvar kağıtları ve duvar süsleri oluyor. Duvar stickerları, özellikle antre ve oturma odalarına ayrı bir hava katıyor. Parıltılı ve şık duvar süsleri ile evinize hoş ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ev dekorasyon dizaynı

ev dekorasyon dizaynı

ev yatak odası dekorasyon dizaynı

ev dekorasyon dizaynı modelleri

ev dekorasyon dizaynı resimleri

ev dekorasyon

ev dizaynı

ev mutfak dekorasyon dizaynı

ev dizaynları

ev bahçe dekorasyon dizaynı

ev dekorasyon dizaynı resimleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Ev Dekorasyon Dizaynı
IP Stresser