Dekorasyon Bul

Şömineli Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlerinize sıcaklık katacak ve dekorasyonun çok daha iddialı gözükmesine yardımcı olacak şöminelere mekanlarınız içerisinde yer vermek istiyorsanız şömineli ev dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olmanız ve seçimlerinizi hem mekan genişliği hem de dekorasyon stili açısından doğru yapmanız gerekmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile klasik odunlu şöminelerin yerini elektrikli ya da doğalgaz uygulamalı şömineler alsa da klasik şöminelerden vazgeçemiyorsanız şöminenizi ısınma aracı olarak mı yoksa dekoratif şekilde mi kullanacağınıza karar vermeniz büyük önem taşıyor.

Modern tarzda döşediğiniz evleriniz içerisinde bir de sıcaklığı ile ortamı hareketlendirecek bir şömine bulunmasını istiyorsanız elektrikli modelleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Ankastre olarak da kullanılabilen bu modellerin en kullanışlı tarafı dilediğiniz zaman tek bir tuş ile çalıştırabilmeniz ve yine tek bir düğmeye basarak kapatabilmeniz olacaktır. Modern tarz içerisinde iddialı bir görünüm elde etmek için yapmanız gereken tek şey ise şöminenizi mekanın tam ortasına konumlandırmak olacaktır. Şömineli ev dekorasyonu hakkında yapacağınız araştırmalarda karşılaşacağınız bu uygulama ile evlerinize hareketlilik katmanız çok kolay bir hal alacaktır.

şömineli ev resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bir baca ile dışarı açılan, odunların yakılması ile çalıştırılan ve genellikle dağ evlerinde bulunan modelleri şömineli ev dekorasyonu içerisinde kullanmak istiyorsanız, yaptırırken özellikle kapaklı bir model tercih etmelisiniz. Klasik dekorasyon içerisinde sıklıkla karşılaşılan bu modellerin mekan içerisinde kirliliğe engel olmasının yanında duvarlarınıza yansıtacağı gölge oyunlarından da fazlasıyla hoşlanacaksınız. Klasik tarzda dekore ettiğiniz evlerinize bir de şömine eklemek istiyorsanız küçük bir sehpa ve ikili berjerler ile kendinize huzur dolu bir köşe yaratmayı da ihmal etmemelisiniz.

şömineli ev

şömineli ev dekorasyonu

şömineli ev dekorasyonu

şömineli ev dekorasyonları

modern şömineli evler

şömineli ev tasarımı

şömineli ev yatak odası

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Şömineli Ev Dekorasyonu
IP Stresser