Dekorasyon Bul

2014 Salon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ailelerin bir arada zaman geçirdikleri, misafirlerini ağırladıkları ya da keyifli yemeklere ev sahipliği yapan salonlarını dekore ederken sahip oldukları odanın boyutlarına göre seçimler yapmaları salon içerisinde bireylerin kendilerini çok daha keyifli hissetmelerini ve alanın en kaliteli şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Geniş ve ferah bir salona sahip olan bireylerin büyük kısmı yemek odasına da salon içerisinde yer verirken küçük salonlara sahip olan bireylerin salon içerisinde mümkün olduğunca açık alan bırakarak mekânı geniş göstermesi gerekiyor. 2014 salon modelleri arasından yapacakları incelemeler ile salon dekorasyonu hakkında bilgi edinen bireylerin gözlerine çarpan ilk şey açık renklerin odalar içerisindeki hâkimiyeti…

Açık renk kumaşlar ile üretilmiş koltuk takımından beyaz mobilyalara, masif hallerinde salonları süsleyen kitaplıklardan TV ünitelerine kadar tüm mobilyalarınızı açık renk parçalar arasından seçerek dekorasyonda senenin trendi olan doğallığı rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Özellikle küçük alanlara sahip olan bireylerin odalarını olduğundan geniş göstermesini sağlayacak bu renklere biraz hareket katmak isteyenlerin yapması gereken şey ise aksesuarlar yardımı ile canlılığı yakalamak. Cıvıl cıvıl renkler barındıran bir tablo ya da renkli renklerden üretilmiş cam biblolar 2014 salon modelleri içerisinde kendilerine büyük yer bulacak.

2014 salon örnek modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Daha geniş salonlara sahip olan bireylerin renk seçenekleri de şüphesiz ki daha geniştir. Modern tarzın etkisinde bir salon hazırlamak istiyorsanız 2014 salon modelleri içerisindeki metalik görünüm mutlaka hoşunuza gidecektir. Gri seri TV üniteleri ya da sinema sistemleri ile siyah deri koltukları bir araya getirerek iddialı bir dekorasyona imza atabilir ya da klasik tarzdan vazgeçmek istemeyenlerdenseniz kahve krem kombinlerini salonlarınız içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2014 salon modelleri

2014 beyaz salon modelleri

2014 salon

2014 salon dekor modelleri

2014 salonlar

2014 salon dekorasyonu

2014 salon dekorasyonu modelleri

2014 salon tasarımı

2014 güzel salon modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu 2014 Salon Modelleri
IP Stresser