Dekorasyon Bul

Salon Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evin en işlek odasıdır, salon. Tam bir paylaşımcı ruha sahiptir. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılır. Hatta eve gelen misafirleri de ağırlamak salona düşer. Ne yani, bunca görevi olan bir odaya yeteri kadar değer vermemek olmaz herhalde. Salon dekorasyonu yapmayı planlıyorsunuz. Peki, nasıl hareket edeceksiniz? Siz, en iyisi aşağıda yer alan salon örnekleri üzerinde enine boyuna bir inceleme yapın. Yeni fikirlere böylece daha rahat ulaşabilirsiniz.

salon örnekleri

Tarz seçimi, renk seçimi salon örnekleri üzerinde yaptığımız incelemede ön plana çıkmaktadır. Özellikle seçeceğiniz tarzın sizi yansıttığından emin olun. Mesela: yukarıda yer alan salon örneğinde klasik detaylar ağır basmakta. Klasik avize, klasik koltuk takımı ve yemek takımı görüyoruz. Mor tonları ile krem renginin muhteşem birlikteliği de dikkatlerden kaçmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

salon dekorasyon örnekleri

Salon örnekler arasında tavan dekorasyonunun önemini daha rahat görebilirsiniz. Bir tavan dekorasyonunun ne kadar etki ettiğini yukarıdaki örnek salonda görebilirsiniz. Niş duvarları da unutmamak gerek.

salon örnek modelleri

salon örnek modelleri

salon tasarım örnekleri

salon dizayn örnekleri

Şu zamana kadar salon örnekleri arasında binlerce seçenek görmüşüzdür ve dikkat çeken salon örneklerinin hep taş duvar kaplaması ile öne çıktığını fark ettik. Eğer dikkat çeken, dekoratif bir salon dekorasyonu istiyorsanız, taş duvar kaplamasına duvarlarınızda yer ayırabilirsiniz.

modern salon örnekleri

Modern tarzdan yana seçim yapacakları sayısız alternatif bekliyor. Mobilya grupları, aksesuarlar, duvar renkleri bu alternatifleri içeriyor.

modern salon dekorasyon örnekleri

salon örnekleri

Kısaca şu renk detayını ele alalım. Tüm duvarlarınız aynı renkte boyanacak diye bir kaide yok. Özellikle daha gösterişli salon dekorasyonlarına imza atmak isteyenler, salon örnekleri arasında yer bulan yukarıdaki örnek gibi salonlarının bir bölümünü zıt tonlarda boyayabilir. Zıttan kasıt ise: açık, kapalı ton gibi...

salon örnekleri

salon örnekleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Salon Örnekleri
IP Stresser