Dekorasyon Bul

Modern Oturma Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Şöyle etrafımıza bir baktığımızda modernleşmenin hemen her alanda hızla arttığını görebilmekteyiz. Bu akım, ev dekorasyonlarını da etkisi altın almış bulunmaktadır. Artık yeni ev alanlar ya da evlerini değiştirmek isteyenler artık modern ürünler ve tasarımlar tercih etmektedir. Ev dekorasyonunda en önemli yerlerin başında gelen oturma odaları da daha çağdaş modellerle döşenmektedir. Bu yazımızda modern oturma odası modelleri hakkında en son gelişmelerden ve önerilerden bahsedeceğiz.

modern oturma odası

Çağdaş akımın etkisiyle büyüleyici ışıltıya ve cezbedici bir albeniye kavuşan oturma odaları, başta gelen misafirler olmak üzere gören herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Şıklık ve zarafetin öne çıkarılmasıyla birlikte artık büyüleyici bir atmosfere kavuşan oturma odalarını kim istemez ki? Gerek ailecek bir araya gelip vakit geçirmek, gerekse misafirlerin ağırlanması oturma odalarının önemini daha da ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle oturma odalarında modern bir dekorasyon yaparken büyük özen göstermek gerekir. Modern oturma odası modelleri için öncelikli hedef, odanın ferahlık ve huzur verici bir havaya kavuşturulması olmalıdır. Bu nedenle seçilecek renklerin daha çok açık tonlarda olması büyük avantaj sağlamaktadır. Abartıya kaçmadan az miktarda eşya ile oturma odasını ferah bir hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız kadar olan eşyalarla birlikte açık renklerdeki seçimleriniz tam istenilen bir havayı yakalamanızı sağlayacaktır. Açık renklerden ziyade biraz daha koyu renklerde ısrarcıysanız bu sefer çok iyi bir aydınlatma sistemi yerleştirmeniz gerekmektedir. Üstelik sade eşyaların çok iyi bir aydınlatma ile birlikte harika bir görünüme kavuşması mümkündür. Bunun yanı sıra sanatsal değer taşıyan tablo, biblo gibi süs eşyalarıyla da bunu destekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern oturma odası modelleri için bir diğer önerimiz de büyük yastıklar ve puflar olacaktır. Yerde uygun bir köşeye veya zemine koyacağınız yastık ya da yastıklar ile farklı bir stil oluşturabilirsiniz. Puflar ile de bunu destekleyebilirsiniz. Bu nedenle seçeceğiniz puf ve yastıklarda estetik hatların olması daha bir hoş duracaktır.

modern oturma odası modelleri

modern oturma odası

modern oturma odaları

modern oturma odası modelleri

modern oturma odası modelleri

modern oturma odaları modelleri

modern oturma odası örnek modelleri

modern oturma odası modelleri

modern oturma odaları

modern oturma odası tasarımları

modern oturma odası örnekleri

modern oturma odası modeli

oturma odası modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Modern Oturma Odası Modelleri