Dekorasyon Bul

Evim Şahane Başvuru Formu ve Başvuru Katılım Şartları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ev dekorasyonunda değişikliğe gitmek istiyor ama gerekli tecrübeye ve bilgiye sahip değil misiniz? Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun önemi küçümsenemez. Günümüzün büyük bir bölümünü evimizde ve evimizin odalarında geçirdiğini düşündüğümüzde, hakim olan tarzın ve dekorasyonun bizle ve evimizle olan uygunluğunun önemini anlamak daha kolaydır. Ayrıca evimiz, gelen misafirlerimize bizi yansıttığından dolayı da dekorasyonunun ayrı bir önemi söz konusudur. Bu nedenle hayata geçireceğimiz dekorasyon düzeninin üzerinde daha fazla durmalıyız. Kötü ve alakasız bir sonuç ile karşılaşmak tabii ki kimse istemez.

Evinizi emin ellere teslim etmek ister misiniz? Eğer biraz da şansınız varsa Evim Şahane başvuru formunu doldurarak, değişmesini istediğiniz odanın baştan aşağıya mükemmel bir görünüme büründüğüne şahit olabilirsiniz. Evim Şahane Programı, Kanal D ekranlarında hafta içi hergün yayınlanmaktadır. Dekorasyon formatı ile yayın hayatına geçen Evim Şahane Programı, saat 14.15'te ekranlara gelmekte ve sizler tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Mimar Selim Yuhay ve ekibi tarafından en ince ayrıntıları dahi atlanmayarak, 3 gün içerisinde tamamlanan odanız ile aradığınız görselliğe ve kullanışlılığa kavuşabilirsiniz. 

evim şahane

Sponsorlu Bağlantılar

Odalarınızda içinize sinmeyen bir dekor düzeni mi var? Kendinize de bu konuda çok fazla güveniniz yoksa, Evim Şahane başvuru formunu doldurabilirsiniz. Odalarınızdan herhangi biri olabilir. Sınır tanımayan Evim Şahane ekibi yatak odası, çocuk odası, mutfak, bahçe, banyo, salon demeden her odayı en uygun şekilde yenilemekte. Bunu yaparken de sizin değer verdiğiniz eşyaları, manevi değeri kaybolmayacak şekilde düzenlenmektedir. Bu konu hakkında korkunuz olmasın.

Peki Evim Şahane başvuru ve katılım şartları neler?

Bu soru siz, izleyiciler tarafından çok merak edilmektedir. Kanal D, Evim Şahane programının resmi web sitesine göz attığımızda herhangi bir şartın olmadığını size gönül rahatlığı ile belirtmek isterim. Yalnız Evim Şahane programının alt yapısı şuan için İstanbul dışında başka şehirlere gitmek için müsait değil. Bu konu üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedirler.

Şimdi, tek yapmanız gereken Kanal D Evim Şahane başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak. Form üzerinde sizlere ne sorulmakta? Kişisel bilgilerinizin yanı sıra, eviniz ile ilgili de sorular formun içerisinde yer almaktadır. İletişim bilgileriniz ve kullanıcı bilgileriniz ile evinizin dış ve iç görünümünden görüntü istenilmektedir. 

evim şahane başvuru formu

Merak edilen bir diğer soru ise Evim Şahane programının ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğu...

Eğer internet üzerinden araştırma yapıyorsanız, birçok web site sahibinin ne kadar bilinçsiz ve başıboş olarak doldurduğu sayfalara şahit olmuşsunuzdur. Birçok sitede Evim Şahane'nin ücretli olduğu iddaa edilmiş. Biz, yetkiliye ulaşarak sizler için bu soruyu ilettik. Gönül rahatlığı ile Evim Şahane başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çünkü hem başvuru hem de yapılan yeniliklerde ortaya çıkan masraflar için sizden hiçbir şekilde ödeme talep edilmemekte. Anlıyacağınız yenilenen oda Kanal D Evim Şahane tarafından sizlere armağan edilmektedir.

Ne duruyorsunuz, şansınızı denemek için kolları sıvayın! Şimdi, Evim Şahane başvuru formunu duldurun.

Evim Şahane tarafından yenilenen evlerden görüntüler:

evim şahane

evim şahane programı

evim şahane salon

evim şahane banyo

evim şahane mutfak

evim şahane başvuru

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu Evim Şahane Başvuru Formu ve Başvuru Katılım Şartları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable