Dekorasyon Bul

Sonbahara Girerken Ofiste Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sonbahara Girerken Ofiste Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz tatilinin bitişi ve havaların soğuması ile birlikte ofislerdeki işler de şüphesiz ki daha zor ve çekilmez bir hal aldı. Yazın gevşekliği ve sıcaklığın verdiği rahatlık sonrasında sonbaharın hafif soğukları hem hastalıkların hem de can sıkıntısının habercisi olabilir. Peki, yazın ardından sonbahar gelmişken ofiste nelere dikkat edilmeli?

ofis mobilyası

Devamını oku: Sonbahara Girerken Ofiste Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Gezmesi Salon Dekorasyonu

Salonlar, yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından dinlenmek, gelen misafirleri ağırlamak, yeri geldiğinde keyifli bir yemek yemek gibi fonksiyonel işlevler için evlerimizin en ideal bölümlerinden birisi olmaktadır. Rahatlığı hissettiren oturma grupları, şıklığı temsil eden aksesuarlar ve dekoratif unsurlar, iç açıcı bir duvar rengi... Tüm bu hususlara dair detayları ev gezmesi salon dekorasyonu şeklinde yazımızın devamında bulabileceksiniz.

ev gezmesi salon dekorasyonu

Devamını oku: Ev Gezmesi Salon Dekorasyonu

Ferah Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Pek çok kimse evindeki eşyaların çokluğundan veya yanlış dekore edilmesinden kaynaklı olarak evinde daraldığını ve bunaldığını ifade etmektedir. Bu yazımızda ferah ev dekorasyon modelleri 2017 örnekleri ile ele alınarak bu tür şikâyetleri olan kişilere yardımcı olmaya çalışacağız.

2017’nin sonlarına doğru gelirken bu sene evini ferah bir şekilde döşeyenlerin ilk olarak salonlarını nasıl dekore ettiklerinden başlayalım. Salonlar evin en büyük ve en çok kullanılan alanlarının başında gelir. Buraları dekore etmek hem çok zevkli hem de bir o kadar zorlu bir iştir. Çok sayıda mobilya alternatiflerinin olması bu işi biraz daha zorlaştırmaktadır. Eğer siz de salonunuzu yeniden dekore etmek veya değiştirmek istiyorsanız öncelikle klasik mobilyalarınızdan kurtulmalısınız. Daha modern ve ışıltılı mobilyalar ile 2017 modasını yakalayabilirsiniz. Salonunuz geniş ise bu mobilyaların seçiminde daha geniş seçeneklere sahipsiniz demektir. Hem yemek odası takımınızı hem de oturma grubunuzu birlikte kullanabilirsiniz. Ferah ev dekorasyon modelleri 2017 fikirlerini araştırdığımızda birçok yerde bunu görebilmekteyiz. Uygun bir şekilde seçilmiş ve iyi ayarlanmış ışıklandırma ile desteklendiğinde oldukça ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Eşyalarınızı iç içe yerleştirmekten ziyade biraz daha yayarak genişçe bir alan kullanabilirsiniz. Bu sayede çok kalabalık görünmezler ve ferah bir hava katabilir.

ferah ev dekorasyonu

Devamını oku: Ferah Ev Dekorasyon Modelleri 2017

Gri Koltuk Takımı Ne Renk Halı ile Uygun Olur?

Renklerin insanlar üzerindeki etkinden az çok herkes bir şekilde haberdardır mutlaka. Renklerin bu gücünü kullanarak yapılan ev dekorasyonlarında da harika sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu konuda gri koltuk takımı ne renk halı uygun olur sorusuna cevap vermeye çalışarak konuya açıklık getirelim.

Salon takımlarına ve oturma gruplarında en çok tercih edilen renkler arasında gri rengi görebilmekteyiz. Buraya kadar her şey yolunda. Gelelim gri koltuk takımı ne renk halı uygun olur sorusuna. Gri takımın yer aldığı mekanlarda halı seçimi oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak olan kötü bir seçimle mekan karanlığa ve iç karartıcı bir atmosfere bürünebilir. Uyumlu bir seçimle ise son derece şık ve ferah duracaktır. Gri koltuk takımını yerleştirdiğiniz yer epey geniş ise mavi tonlarında bir halı gayet uyumu olacaktır. Mekan genişse koyu maviye doğru, darsa daha çok açık maviye doğru kayan bir çizgide alternatiflere bakabilirsiniz.

gri renk koltuk takımı hangi renk halı ile uyar

Devamını oku: Gri Koltuk Takımı Ne Renk Halı ile Uygun Olur?

Çekmece Düzenleme Örnekleri

Mutfakta, banyoda ya da yatak odasında, evin her odasında bulunan çekmeceler ve onları düzenli tutmak için, çekmece düzenleme örneklerinden ilham alabilirsiniz. Mutfakta kepçeler, banyoda kremler, yatak odasında aksesuarları düzenli tutmaya ihtiyacınız varsa, bölmeli çekmece içi düzenleyicileri, kaseler ve daha yaratıcı fikirler, çekmeceleri düzenli tutmak için çok işinize yarayacak. Daha düzenli yaşam alanları için bu 6 çekmece düzenleme örneği işinize yarayabilir...

çekmece düzenleme

Devamını oku: Çekmece Düzenleme Örnekleri

Gelin Evi Dekorasyonu 2017 Modelleri

Evlenmeye hazırlanan bir kadın için hayalini kurduğu tek şey gelinlik ya da düğün mekanı değildir; evlendikten sonra nerede yaşanacağı ve nasıl bir ev dekore edileceği de önemlidir. Gelin evi dekorasyonları, son yıllarda hem sosyal medyada hem de dekorasyon sitelerinde oldukça popüler. Bu yazımızda, gelin evi dekorasyonu trendleri ile ilgili ipuçlarını derledik...

Modern ve Konfor

Yeni evli çiftlerin ev dekorasyonunda belki de en çok dikkat ettiği şey, evdeki konfor ve modern görünümdür. Koltuklardan başlayarak salonda konforlu bir görünüm yaratmak önemlidir. Kullanılan mobilyalar da genellikle modern tasarımlardan oluşuyor.

gelin evi salon dekorasyonu

Devamını oku: Gelin Evi Dekorasyonu 2017 Modelleri

Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? (Örnek modeller)

Havaların ısınması ile birlikte artık yazın geldiğini anlıyoruz. Yoğun iş temposundan, kabalık şehir hayatından, betonarme yapıların fazlalığından yorulanlar için yaz demek tatil demek, dinlenmek ve huzur demek. Tatil için çoğu kişiye uyup bir otele de gidebilir ya da yazlık evinizi de ziyaret edebilirsiniz. İnsanın kendi evi gibi olmaz, şüphesiz. Bizim önceliğimiz yazlık evden olmakta.

Peki, yazlık ev dekorasyonu nasıl olmalı? Yazlık ev dekorasyonu için dikkat edilmesi gerekenler neler?

yazlık ev oturma odası

Devamını oku: Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? (Örnek modeller)

Dar Oturma Odası Düzenleme

Zekice tasarlanmış mobilya seçenekleri, akıllı düzenleme ve depolamalar; dar bir oturma odasının yaşatılmasına yardımcı olabilir. Dar oturma odası dekorasyonunu elden geçirirken; mobilyanın türüne ve ölçeğine dikkat edin, rengin bir odanın ne kadar büyük veya küçük hissettiğini etkileyebileceğini göz önünde bulundurun ve mekana bol miktarda saklama alanı dahil edin. Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin!

dar oturma odası dekorasyonu

Devamını oku: Dar Oturma Odası Düzenleme

Buradasınız: Anasayfa Ev Dekorasyonu
IP Stresser