Dekorasyon Bul

Turkuaz Rengi Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon, oturma odası, mutfak ve aklınıza gelebilecek evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir renk; turkuaz. Canlı ve dikkat çekici rengi ile hem moda hem de dekorasyon dünyasında öne çıkan turkuaz, duvarlardan mobilyalara, aksesuarlardan tekstil ürünlerine kadar evin her alanında tercihlerimiz arasına giriyor. Özellikle oturma odası gibi renkli mekanlarda, duvar renginde seçiminizi turkuazdan yana kullanabilirsiniz. Turkuaz rengi ev dekorasyonu için sitemizde daha birçok farklı örnek bulabilirsiniz.

turkuaz ev dekorasyonu,

Mutfakta turkuazı kullanmak istiyorsanız, mutfak dolapları ya da perdelerde bu rengi kullanarak şık ve göz alıcı bir mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Bu rengin tamamlayıcısı olarak tercihinize göre beyaz, sarı, fuşya gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Modern ve canlı bir oda dekorasyonu için fuşya ya da sarı tonları turkuaz rengi ev dekorasyonu için iyi bir tamamlayıcı olacak. Daha sakin ve soft bir mekan görünümü yaratmak için beyaz ya da krem tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Salonda turkuaz rengini kullanmak için pop art ya da modern detaylar işinize yarayacak. Örneğin beyaz renkli koltuk takımlarınız varsa; tekli koltuk seçiminde turkuazı tercih edebilir; onu tamamlamak için de pop art tarzında bir halı kullanabilirsiniz. Bordo ya da mor bile turkuaz için tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz renkler arasında. Turkuaz rengi ev dekorasyonu için bu rengi nasıl kullanacağınız ise tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

turkuaz ev banyo dekorasyonu

turkuaz ev dekorasyonu

turkuaz ev dekorasyonları

turkuaz rengi ev dekorasyonu

turkuaz rengi ev yatak odası dekorasyonu

turkuaz rengi ev dekorasyonu

turkuaz rengi ev dekorasyon aksesuarlarında

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Turkuaz Rengi Ev Dekorasyonu
IP Stresser