Dekorasyon Bul

TV8 Güle Güle Oturun Katılım Şartları Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ekip yeniden toplanıyor. 2012 ile 2015 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönem izleyiciyi ekrana kitleyen Evim Şahane isimli mimarı dekorasyon programının yeni ismi ve yayınlanacağı kanal belli oldu. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan, Star Tv ekranlarında tekrar yayın hayatına döneceği belirtilen Evim Şahane, yeni ismi Güle Güle Oturun ile TV8 ekranlarında boy gösterecek. Kısa bir süre sonra izleyici ile yeniden karşı karşıya gelecek olan Güle Güle Oturun isimli mimari dekorasyon programının sunuculuğunu ve mimarlığını Selim Yuhay yapacak.

TV8 Güle Güle Oturun programında konsept değişmedi

Evim Şahane programında olduğu gibi Güle Güle Oturun'un sunucluğunu ve mimarlığını tanıdık bir isim olan Selim Yuhay üstleniyor. Ekibi ile birlikte ev sahiplerinin evlerini yeni baştan tasarlayacak olan Selim Yuhay, kısa bir süre içinde yenilenen odayı ailenin beğenisine sunacak. Yine çok hoş tasarımlar görecek ve yeni fikirler öğrenecek gibi duruyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

tv8 güle güle oturun

Başvuru Nasıl Yapılır?

TV8 Güle Güle Oturun programına başvuru yapmak istiyorsanız eğer aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Güle Güle Oturun başvuru formu üzerindeki istenilen bilgileri özenle doldurduğunuzdan ve doğru bilgiler verdiğinizden emin olmalısınız. Evinizin beğenmediği odası varsa eğer siz de başvuru yapabilirsiniz. Güle Güle Oturun programına ne kadar erken başvurursanız o derece şansınız artacaktır.

güle güle oturun başvuru formu

Güle Güle Oturun Başvuru Formunda Neler İsteniliyor?

  1. Başvuru formunda öncelikle kişisel bilgileriniz isteniliyor.
  2. Ardından evinize dair fotoğraflar isteniliyor. Bu fotoğraflar arasında evinizin dış cephe fotoğrafı ile beğenmediğiniz odanın görüntüleri yer alıyor. Üç farklı fotoğraf karesi yüklüyorsunuz, beğenmediğiniz odanın.
  3. Fotoğrafları yükledikten sonra ise o odayı neden beğenmediğiniz, odanın nesinden şikayetçi olduğunuz soruluyor.
  4. Bu sorunun ardından ise hayalinizde nasıl bir oda varsa, o odayı anlatmanız isteniliyor.
  5. Diğer form alanlarını tamamlayarak güle güle oturun başvuru formunu doldurmuş oluyorsunuz.

Güle Güle Oturun Ücretsiz mi?

Evim Şahane formatında başvurular ücretsizdi ve yenilenen ev size hediye ediliyordu. Aynı şekilde TV8 de yayınlanan Güle Güle Oturun programında da başvurular ücretsiz. Ve yenilenen ev, oda için sizden bir ücret talep edilmiyor. Yani, TV8 tarafından hediye ediliyor. Gönül rahatlığı ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Güle Güle Oturun ücretsiz!

Güle Güle Oturun Katılım Şartları

Beğenmediğiniz bir oda olacak. Bu oda: yatak odası, çocuk odası, mutfak, hol, antre, banyo, salon, oturma odası, balkon, teras olabilir. Başvuru formunda istenilen bilgilerin tamamı doldurulmalı ve yanlış bilgiler ile doldurulmamalıdır. Tüm Türkiye üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Güle Güle Oturun, evinizi yenilemek için İstanbul şartını koymuyor. Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gerekli teknik altyapı bu sefer hazır.

İyi şanslar.

 

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri TV8 Güle Güle Oturun Katılım Şartları Başvuru Formu
IP Stresser