Dekorasyon Bul

Çalışma Masalı Ranzalar

Sponsorlu Bağlantılar
 

Açılır kapanır şekilde tasarlanan, çocuk ve genç odalarında son dönemde sıkça kullanılan çalışma masalı ranzalar, özellikle küçük bir odası olan çocuklar ya da aynı odada yaşamak zorunda kalan kardeşler için iyi birer seçenek oluyor. Aynı alanın içinde hem ranzayı hem de çalışma masasını buluşturan bu ranzaların kullanımı da oldukça pratik. Bir yatak ve bir masayı ayrı ayrı koyduğunuzda, odada fazladan yer kaplamış olurlar.

Geniş odası olan çocuklar için bu durum sorun yaratmayabilir, ancak küçük odaya sahip çocuklar için bu durum sorun oluşturabilir. Aynı odada kalan kardeşler için de oldukça kullanışlı ve rahat bir seçenek olan çalışma masalı ranzalar, uygun fiyatları ile de tasarruf etmenizi sağlayacak. Dilediğiniz renk ve modelde tercih edebileceğiniz bu ranzaları; isterseniz açılır kapanır, isterseniz de yukarıda yatak, altında masa olan modellerden tercih edebilirsiniz.

çalışma masalı ranza

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça eğlenceli bir görünüm ve şık bir mekan yaratan bu tarz ürünleri genç mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. Hem çocuklara hem de gençlere hitap eden üstte yatak altta çalışma masası bulunan tasarımlar, küçük mekanlar için ideal bir seçenek. Merdiven ile yatağa çıkan çocuklarınız için bu görüntü çok hoşlarına gidecek. Üstü yatak altı çalışma masası modellerini yapı dekorasyon ve mobilya mağazalarında da bulabilirsiniz. 

Çalışma masalı ranza modelleri:

çalışma masalı ahşap ranzalar

çalışma masalı ranza modelleri

çocuk odaları için çalışma masalı ranza

çalışma masalı modern ranza

kız çocuklar için çalışma masalı ranza

çalışma masası olan ranza

genç odasına çalışma masalı ranza

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Çalışma Masalı Ranzalar
IP Stresser