Dekorasyon Bul

Evim Şahane Mimar Selim Yuhay’ın Kendi Evi

Sponsorlu Bağlantılar
 

Televizyon ekranlarının dahi mimarı Selim Yuhay, yaratıcılığı ve evlerde yarattığı yenilikleri ile her hafta bir evi değiştirmeye devam ediyor. Eski tip mutfakları göz alıcı birer yaşam alanına çeviren, salonlarda harikalar yaratan ve banyoları baştan yaratan mimar Selim Bey’in kendi evinin nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi?

evim şahane mimar selim yuhayın kendi evi

Yarışmacılar hayal ediyor, Selim Yuhay daha iyisini yaratıyor. Bugüne kadar yüzlerce evde harikalar yaratan mimarın kendi evi de göz alıcı. Salondan mutfağa, yatak odasından banyoya kadar her yerde göz alıcı detayları bulabileceğiniz Evim Şahane Mimar Selim Yuhay’ın kendi evi, geniş ve ferah bir mekan tercih ediyor. Renk uyumlarına önem veren mimar bey, kendi evinde de tıpkı yeniden yarattığı evlerde olduğu gibi konfora büyük önem veriyor. Bir evin yaşanılabilir olması için biraz dağınıklık olması gerektiğini söyleyen Selim Yuhay, fazla düzenli evlerin ailevi sorunları işaret ettiğini söylüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bununla birlikte salon ve duvarlarda yalnızca düğün fotoğraflarının değil, tatil fotoğraflarının da olması gerektiğini söyleyen mimar Selim Yuhay, tüm bunları kendi evinde de uyguladığını belirtiyor. Renk geçişleri onun için oldukça önemli. Renklere sık sık başvuran ve aksesuarlara sıkça yer veren Mimar Selim Yuhay, mümkün olduğunca az mobilya kullanarak daha ferah ve daha huzurlu bir ev dekore etmeye özen göstermiş. Klasik ve modern bir tarzı bir araya getiren Evim Şahane Mimar Selim Yuhay’ın kendi evi, farklı esintilerin yansıması olarak dekore edilmiş. İşlemeler, modern detaylar, tavan dekorasyonu ve doğal taşların da yer verilen evde, mümkün olduğunca az mobilya kullanılarak ferah bir ortam yaratmaya özen göstermiş.

mimar selim yuhayın evi

evim şahane selim yuhayın evi

selim yuhayın kendi evinin dekorasyonu

evim şahane selim yuhay

selim yuhayın banyo dekorasyonu

Mimar selim yuhay evim şahane

evim şahane mimar selim beyin evi

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Mimar Selim Yuhay’ın Kendi Evi
IP Stresser