Dekorasyon Bul

Leylak Rengi

Sponsorlu Bağlantılar
 

Leylakla feminen mekanlar yaratın!

Leylak rengi feminen, kadınsılığı öne çıkaran bir renktir. Eğer tek renk tercih edecekseniz açık bir ton üzerine, leylağı tek başına kullanabilirsiniz. Ama leylak, pembe, koyu mavi ve çikolatayla da kombine edilebilir. Metalik renklerle birlikte kullanılmış bir leylak ile mutfağınızda rüya gibi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu fütiristik ultra çağdaş bir görüntüye sımsıcak leylak dokunuşlar yapmış olursunuz.

Leylak rengini ofis, oturma odası ve yatak odasında da hem tek başında (çok dikkat çekici olacaktır) hem de diğer renklerle birlikte uygulayabilirsiniz. Bir yatak odasında leylak ile çikolata renginden oluşan bir dekorasyon ile harikalar yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan temiz, düzenli ve sofistike zevklerle düzenlenmiş bir yatak odasını leylak dokunuşlarıyla yakalayacaksınız. Bir kız çocuğu için leylak mükemmel bir seçimdir. Bu odada uyumaya bayılacak çocuğunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

leylak rengi

Pembe ve mor ile bir araya geldiğinde leylak seksi bir yatak odası yaratır. Duyguları ateşler, partnerinizle uyumunuzu artırır.

Bazen de leylak rengini sadece yatak örtüsü, duvar boyası, halı, perde ile evinizin atmosferinde bir incelik, bir ayrıntı olarak kullanabilirsiniz. Açık leylak duvar boyası genç odaları için de çok uygun bir renktir. Tonuna göre erkek ya da kız çocuğu için leylak son derece uygundur. 2013 dekorasyon modası içinde de leylağın önemli bir yeri var. Leylak seviyorsanız bu yıllarda modaya uyum sağlayarak zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Leylak Rengi
IP Stresser