Dekorasyon Bul

Moda Duvar Boyası Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evlerimizin dekorasyonlarını yaparken en çok zorlandığımız bölüm duvar boyalarının rengine karar vermektir. Bir kez seçim yapıldığında geri dönüşü zor olan boyaları satın alırken birbirinden farklı birçok dekorasyon stiline uygun olmasına ve yaşam alanlarınızı çok daha ferah göstermesine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde yaşayacağınız alanlarda yapmak isteyeceğiniz ufak değişikliklerde bile duvarlarınızın rengini değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu seçimi yaparken zorlanıyorsanız tasarım dergilerinde ve internet üzerinde araştırma yapmanız size büyük ölçüde yol gösterecektir. Moda duvar boyası renkleri hakkında bilgi alıp hangi rengin hangi dekorasyon stiline uygun olduğunu inceledikten sonra, evlerinizin duvarlarında görmek istediğiniz rengi belirlemeniz daha kolay olacaktır.

moda duvar boyası renkleri

Birbirinden farklı birçok boya firması tarafından üretilen ve özellikle son birkaç yıl içerisinde birçok evde kullanılan moda duvar boyası renkleri arasında ilk sıraları ıslak kum, çakıl taşı ve kum beji alıyor. Genellikle ortak yaşam alanları olan salon ve oturma odalarında sıklıkla kullanılan bu renklerin en büyük özelliği şüphesiz ki birçok farklı dekorasyon stiline uyum sağlayabilmesidir. Çok kısa süre içerisinde duvar boyası klasiklerinden olan bu renklerden birini seçerek boyadığınız duvarlarınıza eşlik edecek mobilyaları ve aksesuarları seçerken büyük kolaylık yaşayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Evlerin, mutfakların ya da banyoların vazgeçilmezlerinden olan beyaz duvar boyalarının da artık sadece beyaz boya olmadıklarını moda duvar boyası renkleri içerisinde yer alan inci beyazı ve damla sakızı gibi renklerden anlayabiliyoruz. Beyazın birçok farklı tonundan oluşan bu renkleri özellikle boyutları küçük olan odalarınızda tercih etmelisiniz. Beyazın genişletici etkisini en iyi şekilde evlerinize yansıtabileceğiniz bu renkler, özellikle mutfaklarda ve banyolarda bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

moda duvar boyası renkleri kumtaşı rengi

Moda duvar boyası renkleri - kumtaşı rengi

moda duvar boyası renkleri

Moda duvar boyası renkleri - kum beji rengi

moda olan duvar boyası renkleri

Moda duvar boyası renkleri - inci beyazı rengi

moda duvar boyası renkleri lületaşı rengi

Moda duvar boyası renkleri - lületaşı rengi

trend moda duvar boyası renkleri

Moda duvar boyası renkleri - fildişi rengi, venedik sarısı rengi, kese kağıdı rengi

moda duvar boyası renkleri şampanya rengi

Moda duvar boyası renkleri - şampanya rengi

moda duvar renkleri

Moda duvar renkleri - çakıl taşı rengi, kül bulutu rengi

duvar boyası renkleri

Duvar boyası renkleri - deniz kabuğu rengi, ıslak kum rengi

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Moda Duvar Boyası Renkleri
IP Stresser