Dekorasyon Bul

Dyo İç Cephe Renk Kartelası 2013

Sponsorlu Bağlantılar
 

“Uzun süredir aynı renkleri duvarlarımda görmekten sıkıldım. Evimin duvarlarında gördüğüm bu renkler hem uzun süredir duvarlarımda hem de çok sıradan tonlar. Hayatımı, evimi renklendirmem gerek artık. Baharın, yazın o eşsiz büyüsünü evimde de görmek istiyorum. Bunun için birçok boya firmasının kataloglarını inceliyorum. Hepsinde de birbirinden güzel renkler bulunmakta ama ben evimin duvarları için Dyo iç cephe renk kartelası içinde yer alan 2013 yılına ait renklerden yana kullanacağım. Begonya rengi ve yeni somon rengi benim duvarlarımı süsleyecek. Belki bir de turunç çiçeğini dahil ederim. Aksesuarlarımda ise yeşilin, beyazın, mavinin tonlarını kullanırım.”

Artık evinizin duvarlarında görmeye alıştığınız renkleri değiştirmenin zamanı geldiğini mi düşünüyorsunuz? O halde yapacaklarınızı sıralayalım:

  1. Önünüze birçok firmanın renk kartelasını alın.
  2. Bu renk kartelası içinden evinize ve kendinize uyacağını düşündüğünüz tonları belirleyin.
  3. Her şeyi garantiye almak için seçtiğiniz bu renklerden duvarlarınızda ufak denemeler yapın. Bakalım aradığınız ton bu mu?
  4. Seçtiğiniz renkler sizin renkleriniz ise uygulamaya geçin.

Yeni Dyo iç cephe renk kartelası içinde çok güzel renkler var. Dyo iç cephe renk kartelası, evinin duvarlarını yenilemek isteyenlere birçok alternatif sunuyor. Hala hangi rengi kullanacağınıza karar vermediyseniz Dyo iç cephe renk kartelasına göz atmanızı önerebilirim. 

Sponsorlu Bağlantılar

dyo renk kartelası

 dyo iç cephe renk kartelası

Dyo iç cephe renk kataloğu içinde yer alan renkler: romantik, hayal pembesi, yalın, yakamoz, mine, saltanat kırmızı, şirin pembe, lilyum pembe, leylak, serin lila, şarabi, prenses pembe, hercai, asil lila, akvaryum, çağıl, kemik beyazı, kartepe, üya çiceği, vizon, buz mavisi, hareli, alaçatı, gökçe...

dyo iç cephe renk kataloğu

Dyo iç cephe renk kartelası içinde yer alan renkler: kumsal, meltem, tropik, ıhlamur, nil yeşili, belce beji, yeni kesekağıdı, incekum, güz, tomurcuk, sufle, latte, alüvyon, sınav sarısı, çay filizi, çisenti, yeni fildişi, köpük, buz beyazı, şampanya, begonya, fıstıki, turunç çiçeği, yeni somon...

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Dyo İç Cephe Renk Kartelası 2013
IP Stresser