Dekorasyon Bul

Evim Şahane Ücretsiz mi?

Sponsorlu Bağlantılar
 

Siz de hayran oluyorsunuz değil mi, Evim Şahane tarafından yapılan evlere. Hergün televizyonu açıp, Evim Şahane programına izleyerek, evinizin dekore edilme hayali ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuzdur. Mimar Selim Yuhay ve ekip arkadaşları yaptıkları ev dekorasyon çalışmaları ile hayran olmanıza yol açıyor. Evini yeni dekore edenler bile şuanki evlerinden memnun olamıyor bu yüzden. Eğer beğenmediğiniz bir odanız varsa, hemen Evim Şahane programına başvurup şanslı aileler arasında yer almak istiyorsunuzdur. "Bize gelmezler." diyorsunuz kesin ama yine de başvurmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuzdur.

evim şahane

Evim Şahane programına başvuru yapacakların aklına takılan birçok soru var aslında. İlk olarak çoğu kişiyi ilgilendiren bir soru: Evim Şahane ücretsiz mi? İçiniz rahat olsun, rahat rahat başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çünkü Evim Şahane ücretsiz. Evim Şahane başvuru formunu doldururken kesinlikle bir ücret ödemiyorsunuz, hem şanslı ailer arasında yer alıp sizin de beğenmediğiniz bir odanız dekore edilirse onun için de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Belirlenen 10000 TL civarındaki bütçe, Kanal D tarafından karşılanıyor. Eviniz, anahtar teslim şekilde size teslim ediliyor. Evim Şahane programının farkı işte bu. 

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer bir soru da Evim Şahane'nin hangi illere gittiğidir. Evim Şahane alt yapı çalışmalarını sürdürmekte ama şuan için alt yapı hazır değil. Bu nedenle şuan için İstanbul içinden gelen başvurular değerlendirilmektedir. İstanbul'da yaşıyor iseniz başvuru yapmaktan çekinmeyin. Belli mi olur belki şans size güler.

evim şahane

Evim Şahane hakkında bilgi sahibi olmayanlar olabilir. Biraz da onları bilgilendirelim. Evim Şahane programı bir tv programıdır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane, haftaiçi saat 14.30'dan itibaren ekranlara gelmektedir. Vaktiniz varsa bir bölüm dahi olsa izleminizi tavsiye ederiz. Başvuruda bulunmanıza gerek yok, programı takip ederek çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Bu öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda ev dekorasyonu çalışmalarına başlıyabilirsiniz. Yine de başvurmaktan alıkoymayın kendinizi. Beğenmediğiniz bir odanız varsa eğer bunu Evim Şahane'ye iletebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilirse beğenmediğiniz odanız, sizin zevkiniz doğrultusunda en ince detayına kadar dekore edilecektir. 3 gün içerisinde tamamlanan eviniz, size teslim edilecektir. Bu süre zarfında siz, eviniz için mobilyalara ve alacaklara karar vereceksiniz. İyi şanslar!

evim şahane ücretsiz

evim şahane programı

evim şahane

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Ücretsiz mi?
IP Stresser