Dekorasyon Bul

Makale

Salon Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon koltuk takımı modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden dikkat çeken tasarımlardan oluşuyor. Mobilya markalarının her biri yeni koleksiyonlarında farklı ve dikkat çekici koltuk tasarımlarına yer vermeye devam ediyor. Salon koltuk takımı modellerinde en çok tercih edilen markalar hakkında küçük bilgiler vermek istiyoruz.

istikbal koltuk takımı

İstikbal Mobilya Salon Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İstikbal markası uzun yıllardır evlerin dizaynı için en çok tercih edilen mobilya markaları arasında yer alıyor. Her yıl çıkardığı yenilikçi modelleri ile özellikle yeni evlenen çiftlerin gözdesi olmaktadır. İstikbal koltuk takımı modelleri, 2017 yılı için de birbirinden şık ve modern tasarımları sizlerle buluşturuyor. 2017 İstikbal koltuk takımı modellerinde modern tarzda salon takımı modelleri ön plana çıkıyor. İstikbal koltuk takımı fiyatları ise modele göre değişiklik göstersede ortalama 8-9 bin liradır.

koltuk takımı istikbal

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home markası, minimalist ve modern çizgilere sahip mobilyaların yer aldığı bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Evlerin çeşitli alanlarını dekore etmek için yarattığı ürün grupları arasında en çok tercih edilenler koltuk takımlarıdır. Enza home koltuk takımı modelleri, uzun yıllar kullanılabilecek kalite ve dayanıklılıkla üretilmektedir. Yataş'ın mobilya markası olan Enza Home 2017 koltuk takımı koleksiyonu mağazalarda yerini almaya başladı.

enza home koltuk takımı

enza home koltuk

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımı

Doğtaş markası, özellikle komple ev dizaynında sıkça tercih edilmektedir. Yeni evlenenler için sunduğu birbirinden güzel avantajları sayesinde çiftlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Doğtaş koltuk takımları, modern ve klasik formda çeşitli tasarımlardan oluşmaktadır. Her zevke ve tarza uygun olarak hazırladığı yeni koleksiyonuna göz atmanızı öneriyoruz. Hem koltuk takımları hem de evin ihtiyacı olan diğer tüm mobilya ve aksesuarları ile en çok beğenilen markalardan birisidir.  Doğtaş 2017 koltuk takımı modellerinde pastel tonda renkler daha çok tercih edilmiş. Beğendiğiniz koltuk takımını istediğiniz renkte kumaş ile değiştirtebilirsiniz.

doğtaş koltuk takımı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa