Dekorasyon Bul

Makale

Ev Dekorasyonunda Duvar Giydirme Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bugün evininiz şanslı alanı duvarlar oluyor. Çünkü bugün duvar dekorasyonunu ele alacağız. Ev dekorasyonun değişmeyen bir parçası olan duvar dekorasyonu önem arz eden bir bölümdür. En basitinden bir duvar renk seçimi bile evinizin atmosferini etkileyebilmektedir.

Duvar dekorasyonu deyince aklınıza sadece duvar renkleri gelmesin. Bir çok farklı uygulama var. Duvar kaplamaları, duvar giydirme modelleri, duvar niş uygulaması bunlara örnektir. Bugün açıkçası duvar kaplama ve duvar giydirme konusu üzerine değinmek istiyorum. Son dönemde bu duvar kaplama uygulamalarına oldukça rağbet var. Çoğunlukla taş duvar ve tuğla desenli duvar kaplamaların tercih edildiğini söylemek istiyorum. Salon ve yatak odası için müthiş bir görsellik katan bu taş ve tuğla desenli duvar kaplamaları sıcak dokunuşu ile romantik bir tasarım yapmanıza olanak katıyor. Sadece bunlar da değil ahşap ve beton duvar panelli kaplamalar da seçim yapabileceğiniz diğer modeller arasında bulunuyor. Diyelim ki bir niş uygulaması yaptırdınız. Gizli led aydınlatmalarla çok hoş bir görüntü yakalayacağınız bu niş duvarları, duvar kapmaları ile benzersiz bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

duvar taş kaplama

Sponsorlu Bağlantılar

Duvar giydirme modelleri sadece ev dekorasyonunda kullanılmamakta. Örnek vermek gerekirse bir kafe veya restoran düşünün. Bu alanlara sıcak ve samimi bir duygu katmak için duvar panellerinden yardım alabilirsiniz. Artık duvar kağıtları demode oldu diyebiliriz. Gerçek dokusu ile göz zevkinize de hitap eden giydirme uygulamaları bence uygun bir seçim olacaktır.

Peki hangi firmayı tercih edeceksiniz?

Size tavsiye edebileceğim bir firma mevcut. Firmanın dekoratif duvar paneli modellerini websitesinden inceleyebilir numune talep edebirsiniz. Ahşap, doğal taş, brüt beton, eskitme tuğla görünüme ve dokusuna sahip dekoratif duvar kaplama ürünlerine markanın websitesinden ulaşabilirsiniz.

duvar giydirme

duvar giydirme modelleri

duvar kaplama modelleri

duvar taş kaplama

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa