Dekorasyon Bul

Makale

Yerinde Koltuk Temizleme

Sponsorlu Bağlantılar
 

Türkiye’nin en iyi ve en profesyonel kadrosuna sahip olan temizleme firmamız siz değerli müşterilerimizi bir hizmetimizle daha buluşturuyoruz. Daha önceleri yaptığımız işlerle müşterilerimizin beğenisini kazanan firmamız yepyeni hizmetimiz olan yerinde koltuk temizleme ile karşınızdayız. Koltuklar evinizin en önemli eşyası olmasından dolayı her zaman temiz görünmesi gerekir. En önemli eşya olmasının yanında en çok kullanılan eşyada olan koltuklar sizler için hem dinlenme aracı hem de ekstra yatak anlamına gelen bu parçanın temizliği sizler için çok önemlidir. Bu sebeple en ileri teknolojiyle koltuklarınızı temizliyoruz. Bizlere iletişim araçlarımızla ulaşarak adresinizde koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Ayrıca kullandığımız temizleme yöntemi ile de koltuklarınıza hiçbir zarar vermemekteyiz.

Kullandığımız temizleme yöntemi eski yöntemlerden çok farklıdır. Çünkü eski yöntemler sadece yüzeysel olarak temizlerken ayrıca koltuğa da zarar vermekteydi. Ancak yepyeni bir teknoloji olan köpüklü temizleme teknolojisi hem daha iyi temizlemekte hem de koltuğa hiçbir zarar vermemektedir. Bundan dolayı bizde müşterilerimizin değerli eşyalarına zarar vermemek adına bu teknolojiyi koltuk temizleme için kullanmaktayız.

Yerinde koltuk yıkama fiyatları yaz aylarında daha yüksek olabilir. Koltuklarınızı temizletmek için yazı beklemenize gerek yok. Bu işlem her mevsim uygulanabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Koltuk temizletmek için numaramız: 0212 416 4414


Bu bir tanıtım yazısıdır.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa