Dekorasyon Bul

Makale

Prestijli Tabela İmalatı

Sponsorlu Bağlantılar
 

Tabela yaptırmak isteyen firmalar ışıklı, reklam tabelalarına bir göz atmalı ve ondan sonra kararını vermelidir. Prestij, bir firmanın yüzü olan tabeladan başlamaktadır. Firmanın, işyerlerinin önüne koyacağı tabelaları fark edildiği sürece tabelalar amacına ulaşmış kabul edilmektedir. Ancak fark edilmeyi kolaylaştıran, özellikle hava karardıktan sonra bulunduğu yer itibarıyla dikkat çekerek firmanın reklamını yapan ışıklı tabelalar hem reklam yapmakta, hem de firmanın prestijini artırmaktadır. Son zamanlarda birçok firma ışıklı reklam tabelası kullanmaya başlamasından dolayı artık prestijli tabela olarak animasyonlu tabelalar kullanılmaya başlandı.

ışıklı tabela

Işıklı tabela kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Prestijli tabela olarak kullanılan ışıklı tabelalardaki bu değişim, tamamen tabelayı yapan ustanın maharefetine ve hayal gücüne dayalı olarak çeşitlenmektedir. Işıklı reklam tabelalarında kullanılan florasan ışıkların yerini alan led aydınlatmalar kullanım kolaylığı, uzun ömürlü olması, enerji kullanımı açısından ekonomik olmasından dolayı kullanılmaya başlandı. Led aydınlatma kullanılarak farklı renkler, farklı desenler, animasyon vb. uygulamalar daha kolay yapılması nedeniyle ışıklı tabelalar firmalar açısından prestij olarak algılanmaya başlamıştır.

Tabela Sistemi Etkileyici Olmalı

Işıklı tabela  7/24 çalışan işyerleri tarafından daha çok kullanılmakta iken artık hemen her işyeri bu tür reklam tabelalarına yönelmeye başladı. Maliyet ve geri dönüş hesaplarında diğer tabelalardan uzak ara önde olan led ışıklı tabelalar reklam anlamında firmanın beklentilerinin üstünde geri dönüşler sağlamaktadır. Işıklı reklam tabelalarına firmanın prestiji ve insanları etkileme gücü yönüyle bakıldığında önemi bir kez daha anlaşılmaktadır. Led ışıklı reklam tabelalarında farklı renklerle oluşturulan farklı desenler ve animasyonlar kullanılarak fark edilmeyi kolaylaştıran uygulamalar kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Prestijli tabela ile reklam tabelasını oluşturmak isteyen firmalar ışıklı reklam tabelalarının prestijini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Reklam dünyasının en ekonomik, en prestijli ve en tasarruflu reklam aracı olan ışıklı tabelalardır.

ışıklı tabelalar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa