Dekorasyon Bul

Tek Kişilik Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Ranzalara o kadar çok ihtiyaç duyuluyor ki farklı farklı tasarımlara sahip ranza modelleri çeşitli mobilya firmaların bünyelerinde barınmaktadır. Bugün tek kişilik ranza modelleri üzerinde duracağız. “İki kişilik ranzayı anladık da, tek kişilik ranza modeli de mi olur?” demeyin. Çünkü tek kişilik ranza modelleri de var. İlla iki yataklı olacak diye bir şey yok. Tek kişilik ranza modelleri oldukça kullanışlıdır. Yer kazandıran yapısı ile çocuk odası, genç odası için takdire şayan bir üründür. Tek kişilik ranzalar ile çocuk odalarına yeteri kadar kullanışlı alanlar dahil edebilirsiniz.

tek kişilik ranza

Tek kişilik ranza modelleri ne gibi özelliklere sahiptir?

Sponsorlu Bağlantılar
  • Tek kişilik ranzalar yer kazanmak adına idealdir.
  • Üst tarafta yatak bulunduran tek kişilik ranza modelleri alt kısmında ise ihtiyaca göre farklı alternatiflere yer verebilir. Mesela bu ranzanın alt tarafını bir dolap gibi kullanabilirsiniz. Ya da fazlalıkları, çocuklara ait oyuncakları yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Hatta çocuğunuza ufak bir ev bile tasarlayabilir, çocuğunuza o ranzanın altında özel bir alan oluşturabilirsiniz.
  • Tek kişilik ranza modelleri ile çalışma masasına ekstra bir yer bakmanıza gerek yok. Ranzanın altına satın alacağınız uygun bir çalışma masası ile… Hatta hazır olarak, bu şekilde satılan tek kişilik ranza modelleri de var.
  • Tek kişilik ranza modellerinde öne çıkan bir diğer tasarım ise alt tarafta yer alan kanepeli modellerdir. Çocuk odalarına gerekli bir kanepe modeli hazır olarak tek kişilik ranza modeli ile gelmektedir. Gerekirse uygun ölçülerde siz bir adet kanepe alabilirsiniz.

modern tek kişilik ranza modelleri

tek kişilik ranzalar

tek kişilik ranza modelleri

tek kişilik ranza

tek kişilik çalışma masalı ranza

tek kişilik ahşap beyaz ranza

çocuk odası için tek kişilik ranza

tek kişilik ranza tasarımları

tek kişilik ranzalar

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Tek Kişilik Ranza Modelleri
IP Stresser